فودکورت کی ال سی سی بعد از دو دهه فعالیت بسته شد

توریست مالزی – بیماری همه گیر کووید – ۱۹ تجارت غذا را تحت تأثیر قرار داده است و یکی از نقاط محبوب بین مردم محلی و گردشگران-RASA Food Arena...
توریست مالزی – بیماری همه گیر کووید – ۱۹ تجارت غذا را تحت تأثیر قرار داده است و یکی از نقاط محبوب بین مردم محلی و گردشگران-RASA Food Arena در طبقه چهارم Suria KLCC بود که فعالیت خود را از روز چهارشنبه (۱ سپتامبر) متوقف کرده است.

به گزارش استار، اعلان بسته شدن فودکورت با یادداشت ساده ای که روی یک تخته قرمز رنگ در ورودی نوشته شده بود، برای بسیاری از مشتریان شوک بزرگی بود زیرا فودکورت بیش از دو دهه ثابت بود و به عنوان یک مرکز مقرون به صرفه در یک مرکز خرید مجلل شناخته شده بود.

در بیانیه آمده است: متشکرم! با اندوه فراوان تعطیلی دائمی RASA Food Arena Suria KLCC را از ۱ سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام می کنیم. از حمایت شما در مدت ۲۲ سال فوق العاده متشکریم. خدمت به شما نهایت لذت ما بود.

هنگامی که مرکز خرید کی ال سی سی در می ۱۹۹۸ افتتاح شد، این واحد فروش یکی از اولین مستاجران بود. هنگامی که در مورد تعطیلی تماس گرفته شد، Suria KLCC Sdn Bhd اعلام داشت که این تصمیم توسط مدیریت مرکز گرفته نشده است.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات شرینا خیری گفت: تا آنجا که به ما مربوط می شود، مدیریت Suria KLCC Sdn Bhd در تصمیم گیری تجاری و عملیاتی مستاجران دخالت نمی کند و هیچ نظری ندارد. به عبارت دیگر، تصمیم خروج RASA Food Arena یا هر بیزینس دیگر به اختیار خود آنها خواهد بود. وی در مورد این که آیا فودکورت دیگری فضا را اشغال می کند یا نه اظهار نظر نکرده است،

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!