فیلم های ویدیویی نقص جدی امنیتی مرز پرلیس و تایلند را نشان می دهد + فیلم

توریست مالزی – کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی مالزی، در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد به دلیل فساد پرسنل مرزبانی در مرزهای پرلیس و تایلند نقض امنیتی وجود دارد. به...
توریست مالزی – کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی مالزی، در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد به دلیل فساد پرسنل مرزبانی در مرزهای پرلیس و تایلند نقض امنیتی وجود دارد.

به گزازش استار مالزی، لطیفا کویا گفت: فیلم های دیده شده از نوارهای امنیتی از سال ۲۰۱۷ تا ماه مه امسال نشان دهنده فعالیت های غیر قانونی و همچنین قاچاق است. این بدان معنی است که فساد برای مدت طولانی در جریان بوده است.

وی افزود: به دلیل فساد در میان برخی از کارکنان مرزی، فعالیت های قاچاق گسترده است. تیم تحقیقاتی برای تشخیص هویت افراد، فیلم ها را جستجو کرده است. ما آن را به پلیس تحویل داده ایم و برای بازرسی بیشتر با بازرس کل پلیس همکاری خواهیم کرد.

لطیفا، با این حال، از افشای اینکه MACC (کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی) چطور موفق به ضبط فیلم های امنیتی شده است، خودداری کرد. در کنفرانس مطبوعاتی ، ویدیوی ۱۱ دقیقه ای به رسانه ها نشان داده شد.

در این فیلم، برخی از افراد حامل کیسه هایی با رنگ سفید در حال تردد به دیواره های مرزی هستند ، در حالی که همدستان آنها از کشور همسایه منتظر دریافت بسته ها بودند. اعتقاد بر این است که محتوای کیسه ها برگهای کتوم هستند که اگر در تایلند در مقایسه با RM18 بصورت محلی فروخته شوند می توانند قیمت RM100 در هر کیلوگرم را بدست آورند. گفته می شود کالاهای دیگر قاچاق شامل روغن پخت و پز ، شکر و بنزین هستند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!