قابلیت جدید ویز، جاده‌های خطرناک و پر تصادف را به شما نشان می‌دهد

توریست مالزی – برنامه ویز از طریق قابلیت جدید خود کاربران را از جاده‌های دارای احتمال تصادف بالا مطلع می‌کند. در ادامه جزئیات این قابلیت Waze را مشاهده کنید....
توریست مالزی – برنامه ویز از طریق قابلیت جدید خود کاربران را از جاده‌های دارای احتمال تصادف بالا مطلع می‌کند. در ادامه جزئیات این قابلیت Waze را مشاهده کنید.
افراک

به گزارش گجت نیوز، اولین قابلیت جدید برنامه مسیریابی ویز از زمان ادغام تیم آن با تیم گوگل مپس، به‌تازگی در دسترس قرار گرفته است. پیش از این هم Waze اطلاعاتی مربوط به حوادث را در اختیار کاربر می‌گذاشت ولی به‌لطف قابلیت جدید کاربران حتی می‌توانند ببینند که در کدام جاده‌ها احتمال تصادف بیشتر است. بنا به گزارش‌ها، در نسخه بتا جدید ویز بر اساس داده‌های جامعه Waze به کاربران نشان داده می‌شود که در چه مسیرهایی بیشتر از بقیه تصادف رخ داده است.

در نسخه بتا ویز جاده‌های دارای احتمال بالای تصادف با رنگ قرمز در نقشه برجسته می‌شوند. البته ممکن است که برای جاده‌های پراستفاده کاربر چنین اخطاری نمایش داده نشود. تیم Waze با این ویژگی تازه صرفاً قصد دارد هشداری جزئی به کاربران بدهد بدون اینکه استرس و فشار به آن‌ها وارد کند. در همین راستا فقط یک نوتیفیکیشن پاپ‌آپ را برای جاده‌های پرخطر به‌نمایش در می‌آورد. کاربرانی که تمایل به استفاده از این قابلیت ندارند، می‌توانند آن را با مراجعه به بخش مختص به هشدارها در تنظیمات غیرفعال کنند.

این قابلیت جدید ویز در مقطع کنونی در فاز بتا به‌سر می‌برد، ولی احتمالاً به‌زودی در دسترس عموم کاربران قرار می‌گیرد. حالا که تیم‌های ویز و گوگل مپس فعالانه با همدیگر کار می‌کنند، باید منتظر قابلیت‌های بیشتری مبتنی بر داده‌های کاربران در آینده بود بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 − یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!