قابلیت جدید گوگل میت، مچ افراد تنبل و به ظاهر زرنگ را می‌گیرد

توریست مالزی – قرار است ویژگی جدیدی به گوگل میت اضافه شود که با آمدن آن افراد تنبلی که احساس زرنگی می‌کنند نتوانند از شرکت در جلسات کاری فرار...
توریست مالزی – قرار است ویژگی جدیدی به گوگل میت اضافه شود که با آمدن آن افراد تنبلی که احساس زرنگی می‌کنند نتوانند از شرکت در جلسات کاری فرار کنند.

به گزارش گجت نیوز، گوگل در حال ارائه یک ابزار مفید جدید برای مدیران دفاتر کار که از گوگل میت برای ارتباط با کارکنانشان استفاده می‌کنند، است. از حالا به بعد مدیران می‌توانند پهنای باند شرکت کنندگان را در طول جلسه مشاهده کنند، بنابراین، اگر فردی احساس زرنگی کند و بخواهد جلسه را زودتر ترک کند، با او تماس گرفته خواهد شد.

در واقع مدیران می‌توانند نمودار لایو یا زنده‌ای از شرکت کنندگان در جلسه را مشاهده کنند که در آن هم پهنای باند استفاده شده و هم پهنای باند کل تخمینی نشان داده می‌شود. دسترسی به این اطلاعات می‌تواند عیب‌یابی مشکلات اتصال در تماس‌ها را نیز آسان‌تر کند. پس بدانید که رئیس شما از زیر کار در رفتن شما را متوجه خواهد شد. اگرچه ممکن است این رابط کاربری در جلساتی با صدها شرکت کننده کمی فشرده بنظر برسد.

برخلاف بسیاری از ویژگی‌های جدید Workspace ارائه این ویژگی خیلی طول نمی‌کشد. ابزارهای نظارت بر پهنای باند اکنون در کنسول مدیریت موجود است. در واقع مدیر یا سرپرست شما می‌توانند آن‌ها را با رفتن به Apps > Google Workspace > Google Meet > Meet quality tool بیابند. پس برای شرکت نکردن در جلسه بهتر است به فکر دلیل و روش دیگری باشید!

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!