قبض های آب و برق خود را به همراه داشته باشید

توریست مالزی – به غیر از سد معبرهای سیار، از سد معبر دائمی نیز برای جلوگیری از مسافرت در حین مقررات منع آمد و شد که از روز سه...
توریست مالزی – به غیر از سد معبرهای سیار، از سد معبر دائمی نیز برای جلوگیری از مسافرت در حین مقررات منع آمد و شد که از روز سه شنبه (۱ ژوئن) در سراسر کشور آغاز می شود، استفاده خواهد شد.

به گزارش استار، بازرس کل پلیس داتوک سری سانی گفت: در سراسر کشور حدود ۸۰۰ سد معبر وجود خواهد داشت. حدود دو سوم موانع جاده دائمی خواهد بود در حالی که بقیه موانع متحرک هستند. پلیس منطقه همچنین مناطق و خطوط مورد استفاده برای مسافرت را شناسایی و در صورت لزوم آنها را می بندد.

وی گفت : از آنجا که همه مشاغل باید تا ساعت ۸ عصر بسته شوند، مردم نباید دلیلی برای حضور در بازار داشته باشند. هدف ما این است که از حرکت غیر مهم جلوگیری کنیم. وی خاطر نشان کرد که ترافیک در سد معبرها اجتناب ناپذیر خواهد بود. من به عموم مردم توصیه می کنم قبض های آب و برق را برای اثبات محل سکونت خود به همراه داشته باشند.

وی گفت: تمام مجوزهای سفر نیز مورد بررسی دقیق قرار می گیرند و ما در سد معبرها بررسی دقیق تری خواهیم کرد. نیروی انسانی نیز افزایش خواهد یافت، و ۱۵۰۰۰ پرسنل دیگر برای کمک به پلیس از سایر آژانس ها مستقر می شوند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − چهارده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!