قرنطینه پادشاه تایلند با ۲۰ زن

توریست مالزی – پادشاه تایلند برای در امان ماندن از ویروس کرونا ، خود را به همراه اهالی حرمسرا شامل ۲۰ زن در هتلی مجلل در کشور آلمان قرنطینه...
توریست مالزی – پادشاه تایلند برای در امان ماندن از ویروس کرونا ، خود را به همراه اهالی حرمسرا شامل ۲۰ زن در هتلی مجلل در کشور آلمان قرنطینه کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه هندی “ایندیا تودی” ، “ماها واجیرالونکورن” تصمیم گرفته که خودش را در کشور آلمان قرنطینه کند و مجوزهای لازم برای اقامت در هتل چهار ستاره “گراند هتل ساننبیکل” در ایالت باواریای آلمان را با وجود مقررات قرنطینه در آلمان دریافت کرده است.

به گزارش روزنامه “بیلد” آلمان، پادشاه تایلند به همراه ۲۰ زن حرمسرا و تعدادی از خدمتکاران خود وارد این هتل شده است. برخی گزارشها حاکی است که پادشاه تایلند قصد داشته همراهان بیشتری را با خود به آلمان ببرد اما ۱۱۹ نفر از همراهان او به ظن اینکه مبتلا به کرونا هستند به تایلند بازگردانده شدند.

با انتشار گزارش هایی از قرنطینه شاه تایلند در آلمان، مردم تایلند در رسانه های اجتماعی خشم و ناخشنودی خود را ابراز کردند و هشتگ “چرا به شاه نیاز داریم؟” در توییتر داغ شد. این درحالی است که حرف زدن علیه پادشاه در تایلند جرم است و اهانت به پادشاه و ملکه مطابق قانون ممنوع است.

تایلند تا کنون یک هزار و ۵۲۴ مورد ابتلا به کرونا را گزارش کرده است که ۹ تن نیز جان خود را از دست داده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + نوزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!