قطارهای شهری MRT،LRT، Monorail و KTM فردا تعطیل و چندین خیابان بسته است

توریست مالزی – قطارها از ساعت ۷ صبح تا ۱۵ بعدازظهر فردا jan 22 در ۲۷ ایستگاه MRT، LRT، Monorail و KTM توقف نخواهند کرد. به گزارش نیواستریت تایمز،...
توریست مالزی – قطارها از ساعت ۷ صبح تا ۱۵ بعدازظهر فردا jan 22 در ۲۷ ایستگاه MRT، LRT، Monorail و KTM توقف نخواهند کرد.

به گزارش نیواستریت تایمز، عملیات در ۲۷ ایستگاه راه‌آهن در منطقه دانگ وانگی از ساعت ۷ صبح تا ۳ بعد از ظهر فردا برای مهار تظاهرات در Dataran Merdeka، Sogo و مسجد جامک به حالت تعلیق در خواهد آمد. این به دنبال توصیه پلیس برای بسته شدن موقت ایستگاه‌های قطار سریع انبوه (MRT)، حمل‌ونقل ریلی سبک (LRT)، مونوریل و Keretapi Tanah Melayu Bhd است. این شامل ۲۴ ایستگاه MRT، LRT و Monorail تحت MyRapid KL است.

این اپراتور امروز در بیانیه ای گفت: «قطارها در ایستگاه ها توقف نخواهند کرد زیرا پلیس توصیه کرده است که ایستگاه ها به طور موقت به نفع امنیت عمومی بسته شوند.

ایستگاه های درگیر از خط LRT Kelana Jaya عبارتند از Kampung Baru، Dang Wangi، Masjid Jamek و Pasar Seni.

ایستگاه های درگیر از خط LRT Ampang-Sri Petaling عبارتند از Pudu، Hang Tuah، Plaza Rakyat، Masjid Jamek، Bandaraya و Sultan Ismail.

ایستگاه‌های درگیر در امتداد خط MRT Sungai Buloh-Kajang، ایستگاه‌های Bukit Bintang، Merdeka و Pasar Seni هستند.

در همین حال، تمام ۱۱ ایستگاه در امتداد خط مونوریل KL تعطیل خواهند شد. همه ایستگاه‌های دیگر طبق معمول کار خواهند کرد. MyRapid KL گفت، با این حال لطفاً سفر خود را مطابق با آن برنامه ریزی کنید. سه ایستگاه دیگر در مرکز شهر که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، ایستگاه‌های کوالالامپور، بانک نگارا و پوترا KTM هستند. MyRapid KL همچنین اعلام کرد که باجه های پاسار سنی نیز بسته خواهد شد.

پلیس حکم هفت روزه دادگاه را برای ممنوعیت تظاهرات در قلب شهر گرفته است. این به دنبال برنامه‌ریزی برای تظاهرات فردا برای درخواست اقدام علیه تان سری اعظم باکی، کمیسر ارشد کمیسیون مبارزه با فساد مالزی، به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه او بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ سهام شرکت‌ها را جمع‌آوری کرده بود، در حالی که او مدیر تحقیقات MACC بود، انجام شد.

پیش از این، نور دلهان یاهایا، رئیس پلیس دانگ وانگی، گفت: پلیس هیچ اطلاعات یا ارتباطی از سازمان دهندگان دریافت نکرده است. من می خواهم به مردم یادآوری کنم که ما هنوز در مرحله ۴ طرح ملی احیاء هستیم. اینگونه مجالس مغایر قانون ۹ (ممنوعیت موکب‌ها) و ۱۰ (کنترل تجمعات) مقررات پیشگیری و کنترل بیماری‌های واگیر است.

نور دلهان همچنین گفت که ترافیک در امتداد شش جاده اصلی در دانگ وانگی از ساعت ۷ صبح فردا تا پایان تجمع منحرف خواهد شد.

جاده های درگیر عبارتند از Jalan Kuching، Jalan Kinabalu، Jalan Maharajalela، Jalan Hang Tuah، Jalan Imbi و Jalan Sultan Ismail.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!