قطع آب دره کلانگ از اوایل ماه اپریل

توریست مالزی – از ساکنان و صاحبان مشاغل در مناطق پتالینگ، کلانگ و شاه عالم خواسته شده تا از ۳۰ مارس برای دو روز اختلال آب آماده شوند. این...
توریست مالزی – از ساکنان و صاحبان مشاغل در مناطق پتالینگ، کلانگ و شاه عالم خواسته شده تا از ۳۰ مارس برای دو روز اختلال آب آماده شوند. این قطعی که قرار است روزانه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب صورت گیرد پنج منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد.

به گزارش استار، در این بیانیه آمده: این اختلال به منظور تسهیل کار برای برداشتن و تعویض یک لوله قدیمی در بخش ۱۵ Persiaran سلانگور در شاه عالم است. انتظار می رود که تأمین آب در ساعت ۹ صبح روز اول آوریل به طور کامل از سر گرفته شود.

همچنین از ۶ آوریل اختلال در ۱۲ منطقه گومباک و ۴۶ منطقه در کوالالامپور وجود خواهد داشت. این اختلال که قرار است روزانه از ۹ صبح تا ۹ شب ۶۸ ساعت به طول انجامد، به منظور تعویض دریچه ای برای آب خام از سد Klang Gates است. این باعث توقف موقت تصفیه خانه های Bukit Nanas و Wangsa Maju خواهد شد. پیش بینی می شود تأمین آب در ساعت ۵ صبح روز ۹ آوریل به طور کامل از سر گرفته شود. همجنین در نیروگاه های Air Cheras Batu 11 در ۱۵ ژوئن، Sungai Langat در ۶ ژوئیه و Sungai Selangor فاز ۱ در ۵ اکتبر نیز اختلالاتی به وجود خواهد آمد.

اداره آب به عموم مردم یادآوری کرد که در این مدت آب ذخیره کنند. برای جزئیات بیشتر، به سایت www.airselangor.com مراجعه یا از برنامه Air Selangor استفاده کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!