قوانین جدید مالزی برای ورود اتباع خارجی

توریست مالزی – خارجیانی که مایل به ورود به مالزی هستند باید کارت ورود دیجیتال مالزی (MDAC) را سه روز قبل از ورود پر کنند. به گزارش استار، اداره...
توریست مالزی – خارجیانی که مایل به ورود به مالزی هستند باید کارت ورود دیجیتال مالزی (MDAC) را سه روز قبل از ورود پر کنند.

به گزارش استار، اداره مهاجرت مالزی اعلام کرد که الزام ارائه MDAC قبل از ورود به مالزی برای همه مسافران اعمال می شود، به استثنای مسافرانی که از سنگاپور عبور می کنند یا بدون درخواست مجوز مهاجرت از طریق سنگاپور وارد می شوند و همچنین ساکنان دائم مالزی و دارندگان امتیاز ترخیص خودکار مالزی (MACS).

طبق شرایط لازم برای ورود به مالزی، بازدیدکنندگان باید پاسپورت و MDAC تکمیل شده خود را در بدو ورود به افسر مهاجرت نشان دهند.

بر اساس اینفوگرافیک در وب سایت MDAC وزارت مهاجرت، بازدیدکنندگان از ۱۰ کشور (استرالیا، برونئی، آلمان، ژاپن، کره جنوبی، نیوزلند، عربستان سعودی، سنگاپور، ایالات متحده و بریتانیا) واجد شرایط استفاده از دروازه های خودکار هنگام ورود و خروج از ترمینال ۱ یا ترمینال ۲ KLIA خواهند بود. برای استفاده از دروازه های خودکار در KLIA برای ترخیص، آنها باید پاسپورت هایی با مدت اعتبار شش ماه یا بیشتر داشته باشند.

بازدیدکنندگان همچنین باید MDAC خود را سه روز قبل از ورود ارسال کنند (به استثنای ساکنان دائمی و دارندگان ویزای طولانی مدت).

ثبت نام و ارسال فرم MDAC را می توان در https://imigresen-online.imi.gov.my/mdac/main?registerMain انجام داد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 − 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!