قیمت این ۵ ارز دیجیتال احتمالا به زودی به شدت افزایش خواهد یافت

توریست مالزی – یکی از تحلیلگران معروف بازار رمزارزها در صفحه توییتری خود اعلام کرد قیمت ۵ ارز دیجیتال احتمالا به زودی به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. به...
توریست مالزی – یکی از تحلیلگران معروف بازار رمزارزها در صفحه توییتری خود اعلام کرد قیمت ۵ ارز دیجیتال احتمالا به زودی به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش گجت نیوز، کردیبل کریپتو (Credible Crypto) که به عنوان یکی از تحلیل‌گران بزرگ بازار رمزارزها شناخته می‌شود با بیش از ۲۵۰ هزار دنبال‌کننده در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد قیمت پنج ارز دیجیتالی به زودی به میزان چشمگیری افزایش خواهد کرد. همچنین وی تاکید کرد بیت کوین در کوتاه‌مدت نسبت به سایر ارزهای دیجیتالی عملکرد بهتری خواهد داشت.

وی عنوان کرد بررسی‌ها حاکی از آن است که نهنگ‌های بازار به انباشت ارز دیجیتال کانوکس فایننس (Convex Finance) روی آوردند. کانوکس فایننس که فعالان بازار توکن آن را با نام CVX می‌شناسند یک پروتکل بر بستر صرافی عیر متمرکز کرو فایننس (Curve Finance) محسوب می‌شود. وی در خصوص این رمزارز عنوان کرد اخیرا طرفداران CVX در بازار کانوکس فایننس یک خرید چند میلیون دلاری را به ثبت رساند و برای هر توکن ۲۱.۵۳ دلار پرداخت کردند؛ این اتفاق در حالی رخ داد که خیلی‌ها از این ارز دیجیتالی غافل هستند.

ریپل (XRP)
طبق گفته کردیبل کریپتو با وجود این که دعوی حقوقی میان ریپل و کمیسیون بورس آمریکا ادامه دارد، ارز دیجیتالی XRP از شرایط خوبی بهره می‌برد. وی افزود پیش‌بینی می‌شود رمزارز XRP در ادامه مقاومت تاریخی ۱ دلاری را به حمایت تبدیل کرده و یک صعود گسترده را تجربه کند. نمودار XRP در وضعیت مناسبی قرار دارد. منتظریم تا ببینیم چگونه یک تحلیل‌گر قادر است نشانه‌ای از نزولی تکنیکال واقعی در این نمودار کشف کند. وی افزود به زودی قیمت XRP با رشد خیره‌کننده خود باعث شگفتی بسیاری خواهد شد.

اتریوم
طبق گفته کردیبل کریپتو ارز دیجیتالی اتریوم نیز برای اوج گرفتن آماده است و با شکست رکورد قیمتی خود همانند بیت کوین خواهد درخشید.

هدرا هشگراف (Hedera Hashgraph)
این تحلیلگر در خصوص هدرا هشگراف (Hedera Hashgraph) نیز عنوان کرد اگر این رمزارز مقاومت ۰.۴۷ دلاری را پشت سر بگذارد، می‌تواند به اوج تاریخی جدیدی برسد. همچنین این رمزارز طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال حرکت است. پیش‌بینی می‌شود این ارز دیجیتالی خط میانی درون ناحیه قرمز رنگ را بشکند و به قیمت حدود ۰.۴۳ دست پیدا کند. از این رو اگر از ناحیه قرمز رنگ عبور کند، می‌توانیم شاهد اوج تاریخی جدیدی برای آن باشیم.

سولانا
کردیبل کریپتو بر این باور است که سولانا نیز می‌تواند اوج تاریخی جدیدی را به ثبت برساند. قیمت این ارز دیجیتالی طی ۷ روز اخیر از ۱۶۲.۶۰ به اوج ۲۰۴.۳۰ افزایش پیدا کرده که از رشد ۲۶ درصدی ارزش آن حکایت دارد. وی تاکید کرد ناحیه نارنجی‌رنگ مانع سقوط گسترده قیمت آن شده و توانسته قیمت را در این سطح حفظ کند. اکنون فعالان بازار باید منتظر رکوردشکنی سولانا باشند.

آلت کوین‌ها (Altcoin)
این تحلیل‌گر با اعلام این که آلت کوین‌ها نیز در آینده نزدیک روند صعودی را تجربه خواهند کرد، هشدار داد به احتمال زیاد در کوتاه‌مدت ارز دیجیتالی بیت کوین از سایر ارزهای بازار عملکرد بهتری خواهد داشت. وی افزود اگر رشد قیمت بیت کوین باعث شگفتی شما شده است، باید بدانید این اتفاق رشد آلت کوین‌ها را به نیز به همراه دارد. بیت کوین بیشتر از سایر ارزهای دیجیتالی در کانون توجه قرار گرفته است، اما آلت کوین‌ها نیز به زودی حرکات صعودی گسترده مشابه بین کوین را تجربه می‌کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 + 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!