لنکاوی موناکوی شرق می‌شود

نخست وزیر مالزی خواستار تبدیل شدن جزیره لنکاوی به "موناکوی شرق" شد.
نخست وزیر مالزی خواستار تبدیل شدن جزیره لنکاوی به “موناکوی شرق” شد.

نجیب تون رزاق که برای شرکت در مراسم اعطای جوایز توریسم لنکاوی در این جزیره زیبا حضور پیدا کرده بود، گفت که لنکاوی باید به یک مقصد توریستی جذاب و لوکس در منطقه تبدیل شود.

وی تصریح کرد که تلاش‌ها باید برای تبدیل لنکاوی به “موناکوی شرق” برای توریست‌های ثروتمند افزایش پیدا کند و در عین حال اطمینان حاصل شود که این جزیره همچنان یک مقصد توریستی مهم برای عموم مردم باقی بماند.

وی تاکید کرد: من دوست دارم لنکاوی در دو بخش توسعه پیدا کند: یکی تبدیل شدن به مکان مهمی برای توریست‌های ثروتمند و دومی تبدیل شدن به یک مرکز توریستی مهم برای عموم مردم.

وی افزود که در این راستا توسعه و ساخت هتل‌های لوکس از اهمیت زیادی برخوردار است.

نخست وزیر مالزی در سخنان خود به ساخت هتل لوکس St Regis اشاره کرد که قرار است از ماه آوریل سال آینده فعالیت خود را آغاز کند.

وی همچنین به انجام حملات تروریستی در مقاصد گردشگری مهم جهان همچون شرم‌الشیخ اشاره کرده و تاکید کرد که برای تبدیل لنکاوی به یک مقصد گردشگری مهم باید امنیت و آرامش در این جزیره حفظ شود.

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده است.

منبع: روزنامه استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!