مالزی از اول ژانویه مرزهای خود را به روی دانشجویان بین المللی باز می کند

توریست مالزی – دانشجویان بین المللی از اول از ژانویه ۲۰۲۱ بار دیگر اجازه ورود به مالزی را دارند. به گزارش مالای میل، داتوک سری اسماعیل صبری گفت: دانشجویانی...
توریست مالزی – دانشجویان بین المللی از اول از ژانویه ۲۰۲۱ بار دیگر اجازه ورود به مالزی را دارند.

به گزارش مالای میل، داتوک سری اسماعیل صبری گفت: دانشجویانی که از انگلستان قصد سفر به مالزی را دارند از این قانون مستثنی هستند زیرا اخیراً یک گونه جدیدی از ویروس کووید – ۱۹ با قدرت انتشار بیشتر در انگلستان شیوع یافته که موجب قرنطینه لندن شده است. همجنین دولت به دلیل تعداد بالای موارد کووید – ۱۹، اجازه سفر دانشجویان به انگلیس را نیز نمی دهد. این تصمیم توسط شورای امنیت ملی و وزارت تحصیلات عالی اتخاذ شده است.

وی گفت: دانشجویانی که اجازه ورود به مالزی را دارند شامل دانشجویانی هستند که قبلا در مالزی تحصیل می کردند و دانشجویان جدیدالورودی که قبلاً در دانشگاه ها ثبت نام کرده بودند و از قبل مکانی برای زندگی پیدا کرده اند.

اسماعیل صبری کفت: دانشجویان ورودی به مالزی باید از روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) که از قبل توسط شورای امنیت ملی تعیین شده است پیروی کنند. و باید سه روز قبل از سفر به مالزی آزمایش کووید – ۱۹ را انجام داده و در لحظه ورود به فرودگاه مالزی باید تست (SOP) دیگری را انجام دهند. افرادی تست منفی باشند، باید ۱۰ روز در قرنطینه اجباری باشند و تمام هزینه ها به عهده دانشجو خواهد بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!