مالزی رتبه ششم جهانی در سرمایه‌گذاری گردشگری

توریست مالزی – سنگاپور به‌عنوان بهترین کشور جهان در سرمایه‌گذاری گردشگری در سال ۲۰۱۹ معرفی‌شده است. به گزارش ایسنا، به نقل از مجلهCEOWORLD، ایالات‌متحده، فرانسه، اسپانیا و آلمان در...
توریست مالزی – سنگاپور به‌عنوان بهترین کشور جهان در سرمایه‌گذاری گردشگری در سال ۲۰۱۹ معرفی‌شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از مجلهCEOWORLD، ایالات‌متحده، فرانسه، اسپانیا و آلمان در میان پنج گروه برتر این فهرست قرار گرفتند.

مهم‌ترین عوامل در این رتبه‌بندی؛ اندازه بازار، زیرساخت، حق مالکیت، قوانین مالیاتی، سرعت رشد اقتصاد، قوانین سرمایه‌گذاری، در دسترس بودن نیروی کار، محیط مستعد سرمایه‌گذاری، محدودیت‌های دولت، پتانسیل‌ها و فرصت‌ها، امکان دسترسی به صندوق سرمایه‌گذاری و سیاست‌های مالی و پولی دولت است.

در فهرست کشورهای برتر در سرمایه‌گذاری گردشگری، مالزی رتبه ششم، ژاپن هفتم، انگلیس در رده هشتم، تایلند نهم و امارات متحده عربی جایگاه دهم را دارد.

رتبه‌های بعدی از آن، استرالیا (رتبه یازدهم)، کانادا (رتبه دوازدهم)، سوئیس (رتبه سیزدهم) و ایتالیا (رتبه چهاردهم) است و بعدازآن، هند در جایگاه پانزدهم، اتریش شانزدهم، پرتغال هفدهم، چین هجدهم، هنگ‌کنگ نوزدهم و عربستان سعودی رتبه بیستم را در میان ۱۳۸ کشور دارد. رتبه کشور ایران در این دسته‌بندی ۱۱۹ است.

کشورهای پایین این فهرست نیز چاد در افریقای مرکزی، یمن، لیبریا در غرب افریقا، بوروندی در مرکز افریقا و پاکستان هستند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!