مالزی رتبه ۳۶ را در رتبه بندی بهترین کشورهای جهان کسب کرد

توریست مالزی – لیست بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ منتشر شد؛ کانادا در صدر. به گزارش گجت نیوز، گروه بی ای وی و دانشگاه پنسیلوانیا لیست مشترکی از...
توریست مالزی – لیست بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ منتشر شد؛ کانادا در صدر.

به گزارش گجت نیوز، گروه بی ای وی و دانشگاه پنسیلوانیا لیست مشترکی از بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ را منتشر کردند که طبق آن کانادا توانست لقب بهترین کشور دنیا را از آن خود کند.

گروه بی ای وی و دانشگاه پنسیلوانیا طی یک همکاری مشترک ۷۸ کشور جهان را طبق شاخص‌هایی چون کارآفرینی، میزان مهاجرت‌ها به آن کشور، میزان باز بودن درهای کشور به روی کسب و کارها، کیفیت زندگی و درآمد سرانه مورد رتبه‌بندی قرار دادند. این محققان در گزارش خود از ۱۷ هزار نفر در سراسر جهان نیز نظرسنجی کردند. در ادامه لیست بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ را مشاهده می‌کنید که کشور کانادا توانست جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است ایران در این رتبه‌بندی لحاظ نشده است. همچنین کشورهای فرانسه جایگاه یازدهم، سنگاپور جایگاه چهاردهم، کره جنوبی جایگاه پانزدهم، چین جایگاه هفدهم، امارت جایگاه بیست و دوم، روسیه جایگاه بیست و چهارم، ترکیه جایگاه سی و چهارم و اوکراین جایگاه هفتاد و یکم از این لیست را به خود اختصاص دادند.

مالزی رتبه ۳۶ را در رتبه بندی بهترین کشورهای جهان کسب کرد.

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!