مالزی سومین شبکه سریع ۵G در جهان را دارد

توریست مالزی – بر اساس گزارشی از پلتفرم Ookla، در دسترسی به اینترنت، مالزی سومین شبکه سریع ۵G در جهان را با بهترین عملکرد در جنوب شرق آسیا تا...
توریست مالزی – بر اساس گزارشی از پلتفرم Ookla، در دسترسی به اینترنت، مالزی سومین شبکه سریع ۵G در جهان را با بهترین عملکرد در جنوب شرق آسیا تا سپتامبر ۲۰۲۳ داشته است.

به گزارش استار، از نظر سرعت، در زمان دانلود دارای سرعت متوسط ​​۴۸۵.۲۵ مگابیت در ثانیه است که تنها از امارات متحده عربی (۵۹۲.۰۱ مگابیت در ثانیه) و کره جنوبی (۵۰۷.۵۹ مگابیت در ثانیه) عقب است. در مقایسه با همسایگان خود در منطقه جنوب شرقی آسیا، مالزی با سنگاپور با سرعت ۳۳۸.۳۶ مگابیت در ثانیه، تایلند با سرعت ۱۴۱.۶۵ مگابیت در ثانیه و فیلیپین با سرعت ۱۲۴.۵۸ مگابیت در ثانیه، پیشتاز است.

تنها جایی که مالزی کم می‌آورد، میزان انطباق با شکبه ۵G است. تنها ۳۰.۱٪ از دستگاه های تلفن همراه متصل به شبکه، آزمایش با استفاده از پلت فرم Ookla را انجام داده اند. این کمتر از سایر کشورهای پیشرو در این دسته است که اکثراً بالای ۵۰ درصد انطباق دارند. ایالات متحده با ۶۹.۳ درصد و چین با ۶۸.۶ درصد در صدر هستند.

داده‌های Ookla همچنین بیان می‌کند که ۲۱.۵ درصد از دستگاه‌های دارای ۵G در کشور از شبکه استفاده نمی‌کنند، در حالی که ۴۴.۸ درصد بقیه آزمایش‌ها با استفاده از دستگاه‌های بدون پشتیبانی ۵G انجام شده است. با این حال شایان ذکر است که این داده‌ها نشان‌دهنده مشترک بودن یک کاربر در افزونه ۵G نیست، زیرا ممکن است در هنگام انجام آزمایش در شبکه ۴G بوده باشد.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که سرعت ۴G نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و سرعت متوسط ​​آن از ۲۴.۰۴ مگابیت در ثانیه در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ به ۳۶.۹۵ مگابیت در ثانیه در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ افزایش یافته است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!