مالزی و افغانستان ممکن است از حضور در مسابقات المپیک محروم شوند

توریست مالزی – شنیده شد که دولت ژاپن از کمیته برگزاری بازی ها خواسته است که ممنوعیت ورود ۱۰ کشور از جمله مالزی را که اخیراً موارد کووید آن...
توریست مالزی – شنیده شد که دولت ژاپن از کمیته برگزاری بازی ها خواسته است که ممنوعیت ورود ۱۰ کشور از جمله مالزی را که اخیراً موارد کووید آن افزایش یافته است را بررسی کند.

به گزارش نیواستریت تایمز، کشورهای دیگر هند، پاکستان، نپال، بنگلادش، مالدیو، سریلانکا، افغانستان، ویتنام و انگلستان هستند. دولت ژاپن خاطرنشان کرد که اگر به دلیل ‘مدیریت و آمادگی برای بازی ها’ منع ورود ورزشکاران از این کشورها امکان پذیر نباشد، اقدامات سختگیرانه تری برای آنها اعمال خواهد شد. این شامل یک قرنطینه اجباری ۱۴ روزه برای گروه های المپیک از این ۱۰ کشور است.

این اقدامات که توسط تایمزپورت در بخشنامه ای مشاهده شد، دیروز اجرا شد و قرار است در طول بازی ها ادامه داشته باشد. این امر ورزشکاران ۱۰ کشور فهرست شده را در معرض آسیب جدی قرار داده است. زیرا حتی اگر به آنها اجازه ورود به ژاپن داده شود، از فرصت تمرین در محل ها محروم می شوند. حتی اگر در یک قرنطینه ۱۴ روزه باشند، ورزشکاران فقط می توانند در داخل اتاق های هتل خود تمرین کنند که وقتی در سطح المپیک شرکت می کنند، کمک چندانی نمی کند.

آخرین باری که مالزی بازی های المپیک را از دست داد، در سال ۱۹۸۰، در مسکو، در اعتراض به حمله شوروی به افغانستان بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!