مالزی هفته آینده وارد مرحله بومی می شود

توریست مالزی – هفته آینده کشور وارد مرحله بومی کووید -۱۹ می شود و همه مالزیایی ها باید خود را برای سازگاری با هنجارهای جدید آماده کنند. به گزارش...
توریست مالزی – هفته آینده کشور وارد مرحله بومی کووید -۱۹ می شود و همه مالزیایی ها باید خود را برای سازگاری با هنجارهای جدید آماده کنند.

به گزارش استار، محدودیت های سخت اعمال شده در دوران همه گیری، به تدریج برداشته می شود که یکی از آنها از سرگیری سفرهای بین ایالتی و خارجی است. مشاغل، از جمله هتلداران، در حال حاضر آمادگی های لازم را برای رویارویی با این گذار با راهبردهای جدید را در دست انجام دارند.

مدیر کل بهداشت، نور هشام عبدالله، در توصیه به مردم برای احتیاط در هنگام شروع مرحله بومی، در فیس بوکی خود گفت: همه باید با هنجارهای جدید سازگار شوند و درک کنند که جهان دیگر مانند سابق نخواهد بود. وظیفه مردم است که نقش خود را ایفا کنند تا خانواده مالزی در برابر کووید – ۱۹ در امان بمانند.

دکتر نور هشام با پیش بینی این که بسیاری از مردم آخر هفته به شهرهای خود سفر خواهند کرد، به همه توصیه کرد که برای برنامه ریزی و انجام آنچه لازم است برای رعایت SOP مربوطه وقت بگذارند. ما تاکنون در جلوگیری از یک فاجعه ملی موفق بوده ایم. اما ما هنوز در میدان جنگ هستیم، و هفته آینده، در یک میدان نبرد جدید با استراتژی های جدید مبارزه خواهیم کرد.

وی گفت: مالزیایی ها باید نظم و انضباط اجتماعی داشته باشند، به ویژه در رعایت فاصله فیزیکی، انجام کلیه اقدامات احتیاطی و رعایت بهداشت شخصی. اماکن تجاری باید تهویه مناسب داشته باشند، و فقط به تعداد محدودی از افراد اجازه دهند در یک زمان در مکانی خاص تجمع کنند. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!