مالزی هنوز برنامه ای برای تزریق واکسن تقویت کننده برای دریافت کنندگان Sinovac ندارد

توریست مالزی – مالزی هنوز برنامه ای برای تزریق واکسن تقویت کننده برای دریافت کنندگان سینواک ندارد. به گزارش نیواستریت تایمز، خیری جمال الدین، ​​وزیر هماهنگ کننده برنامه ملی...
توریست مالزی – مالزی هنوز برنامه ای برای تزریق واکسن تقویت کننده برای دریافت کنندگان سینواک ندارد.

به گزارش نیواستریت تایمز، خیری جمال الدین، ​​وزیر هماهنگ کننده برنامه ملی واکسیناسیون کووید -۱۹ (NIP) گفت: مقامات هنوز در حال بررسی اثربخشی واکسیناسیون اولیه ناهمگن کووید -۱۹ هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دولت قصد دارد گیرندگان Sinovac را با استفاده از بوسترهای Pfizer-BioNTech یا AstraZeneca برای افزایش حفاظت در برابر کووید – ۱۹ و نوع دلتا تلقیح کند، گفت: مطالعات در حال انجام است. در حال حاضر، ما هنوز برنامه ای برای بوسترهای هترولوگ برای دریافت کنندگان Sinovac برای دریافت دومین دوز یا دوز سوم با استفاده از واکسن های Pfizer یا AZ نداریم. با این وجود، ما در حال پیگیری تحولات در سایر نقاط جهان در مورد اثربخشی heterologous boosters هستیم.

در میان نگرانی های روزافزون در مورد اثربخشی سینوواک، تایلند برنامه هایی برای تزریق واکسن AstraZeneca به کسانی که واکسن Sinovac را به عنوان اولین ضربه خود دریافت کرده بودند، اعلام کرد. اندونزی نیز قصد دارد واکسیناسیون سوم (Moderna) را به کارکنان مراقبت های بهداشتی خود که با Sinovac تلقیح شده اند انجام دهد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!