ماهاتیرمحمد: آیا دلیل راهپیمایی هفته گذشته در کوالالامپور دفاع از اسلام بود؟

توریست مالزی – نخست وزیر مالزی تردید خود را در مورد انگیزه راهپیمایی هفته گذشته با عنوان “راهپیمایی ۴۰۵” بیان کرد و دفاع از اسلام را به عنوان انگیزه...
توریست مالزی – نخست وزیر مالزی تردید خود را در مورد انگیزه راهپیمایی هفته گذشته با عنوان “راهپیمایی ۴۰۵” بیان کرد و دفاع از اسلام را به عنوان انگیزه برگزارکنندگان راهپیمایی مورد تردید قرار داد.
به گزارش استار، ماهاتیرمحمد ضمن استقبال از گردهمایی مسلمانان برای دفاع از اسلام گفت: اما راهپیمایی ۴۰۵ صرفا برای کسب قدرت سیاسی از سوی حزب پاس و حزب آمنو بود، زیرا فقط رهبران احزاب مخالف دولت در این گردهمایی سخنرانی کردند. گفتند که این راهپیمایی برای دفاع از اسلام است، پس چرا فقط به دوحزب سیاسی محدود شد؟
وی افزود: تهمت هایی که به دولت زده می شود و کارهای دولت را دورشدن از اسلام تبلیغ می کنند، فقط دارای انگیزه های سیاسی است. برخلاف این هم میهنان که به دولت تهمت می زنند، بسیاری از مسلمانان سایر کشورها پس از سفر به مالزی، کشور ما را به عنوان نمونه موفقی از یک کشور اسلامی می ستایند.
ماهاتیرمحمد در مورد حزب پاس گفت: این حزب فقط به موضوعات کوچک سیاسی توجه دارند، اما به جرایم بزرگتری مانند دزدی و اختلاس توجه نمی کنند. پاس برای مدتی طولانی اعضای حزب آمنو را کافر می دانست، زیرا آنان با نامسلمانان کار می کردند. تهمتی که هنوزهم آن را انکار نکرده اند. پرسش اینجاست که اکنون چرا و چگونه آنها در کنار یکدیگر مدافع اسلام شده اند؟

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − چهارده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!