مایکروسافت فروشگاه های خود را در سراسر جهان می بندد

توریست مالزی – مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تمام ۸۳ فروشگاه خود را ببندد و تنها از طریق آنلاین خدمات دهی کند. این شرکت می گوید که فروشگاه...
توریست مالزی – مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تمام ۸۳ فروشگاه خود را ببندد و تنها از طریق آنلاین خدمات دهی کند. این شرکت می گوید که فروشگاه های خود در نیویورک، لندن، ردموند، واشنگتن و سیدنی استرالیا را برای نمایش فناوری خود اما نه برای فروش محصولاتشان باز خواهد کذاشت.

به گزارش نیو استریتس تایمز، مایکروسافت اعلام کرد فروشگاه های خود را در سراسر جهان می بندد، خرده فروشی خود را بصورت آنلاین انجام خواهد داد و فقط چهار مکان را که به ‘مراکز فناوری’ تبدیل می شوند، نگه می دارد. طبق این بیانیه، ۱۰۰ فروشگاه مایکروسافت تخمین زده شده که به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا بسته شده اند، دوباره بازگشایی نخواهند شد.

در این بیانیه آمده است: مایکروسافت سرمایه گذاری در فروشگاه های دیجیتالی خود را در Microsoft.com و فروشگاه های Xbox و Windows ادامه خواهد داد و به بیش از ۱.۲ میلیارد نفر در هر ماه در ۱۹۰ بازار پاسخگو خواهد بود. اعضای تیم خرده فروشی خدمات فروش، آموزش و پشتیبانی را از راه دور ارائه می دهند. مایکروسافت اعلام کرد که ۴۵۰ میلیون دلار آمریکا را برای تأمین هزینه های بستن مکان ها اختصاص می دهد.

دیوید پورتر، معاون شرکت مایکروسافت گفت: ‘فروش ما بصورت آنلاین رشد کرده و سبد محصولات ما تا حد زیادی به فروش دیجیتالی تبدیل شده است و تیم با استعداد ما موفقیت خود را در ارائه خدمات به مشتریان فراتر از انتظار ما ثابت کرده است. ما از مشتریان فروشگاه مایکروسافت سپاسگزاریم و امیدواریم که همچنان به آنها بصورت آنلاین خدمت رسانی کنیم.

مایکروسافت در سالهای اخیر بیشتر به خدمات سازمانی خود مانند فضای مجازی اینترنت تکیه کرده است، در حالی که خرده فروشی ها روی تبلت ها و لپ تاپ های Surface خود و همچنین تجهیزات بازی Xbox متمرکز شده اند. اما فروشگاه های فیزیکی نتوانستند با اپل رقابت کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!