مبتلایان سابق به کووید – ۱۹ دیگر مجبور نیستند ۳ ماه منتظر تزریق واکسن باشند

توریست مالزی – بیماران سابق کووید – ۱۹ دیگر مجبور نیستند سه ماه پس از بهبودی از بیماری، منتظر بمانند تا واکسیناسیون خود را انجام دهند. به گزارش نیواستریت...
توریست مالزی – بیماران سابق کووید – ۱۹ دیگر مجبور نیستند سه ماه پس از بهبودی از بیماری، منتظر بمانند تا واکسیناسیون خود را انجام دهند.

به گزارش نیواستریت تایمز، این تصمیم پس از در نظر گرفتن نظر کارشناسان بهداشت، توسط کمیته ویژه تضمین دسترسی به تأمین واکسن Covid-19 (JKJAV) اتخاذ شد. در حالی که بهبودی از بیماری طبیعی حداقل برای سه ماه در برابربیماری مجدد مصونیت ایجاد می کند، JKJAV اعلام کرد که متخصصان بر نیاز فوری تلقیح بیماران سابق به دلیل ظهور انواع جدید کووید – ۱۹ تأکید کردند. بنابراین، بیماران سابق کووید – ۱۹ که بدون ویروس اعلام شده اند اکنون طبق قرارهای داده شده مجاز به واکسیناسیون در مراکز واکسیناسیون (PPV) هستند.

با این حال، بیماران سابق کووید – ۱۹ که آنتی بادی های مونوکلونال ضد SARS-CoV-2 یا پلاسمای بهبودی را به عنوان بخشی از درمان خود دریافت کرده اند، باید حداقل ۹۰ روز از تاریخ بهبودی منتظر بمانند. تا زمانی که اطلاعات بیشتری کسب نکنیم، این مرحله احتیاطی برای جلوگیری از اختلالات احتمالی بین درمان آنتی بادی و پاسخ های ایمنی تولید شده توسط واکسن انجام می شود.

JKJAV همچنین از افرادی که منتظر نتیجه آزمایش کووید – ۱۹ خود هستند، خواست که به مراکز واکسیناسیون مراجعه نکنند، صرف نظر از اینکه قرار ملاقات واکسن دارند یا دیگران را همراهی می کنند. کسانی که باید قرارهای خود را لغو کنند به طور خودکار تاریخ جدیدی به آنها داده می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار + نه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!