‘مثل زندگى’ فیلمی به کارگردانی چینی‌ها با نظارت محسن مخملباف

توریست مالزی – ده فیلمساز چینى یک فیلم سینمایى ده اپیزودى با نام “مثل زندگى” را با راهنمایى و نظارت محسن مخملباف، کارگردان ایرانی مقابل دوربین بردند. موضوع این...
توریست مالزی – ده فیلمساز چینى یک فیلم سینمایى ده اپیزودى با نام “مثل زندگى” را با راهنمایى و نظارت محسن مخملباف، کارگردان ایرانی مقابل دوربین بردند.
موضوع این فیلم مشکلات خانوادگى در چین مدرن است. تهیه‌کننده این فیلم اولین کمپ آموزشى بین‌المللى چین (سازمان غیردولتى مستقل) است که در ژوئیه امسال (٢٠١٩) هشتمین دوره خود را برگزار کرد.
براى شرکت در این پروژه چهارصد فیلمساز با مدرک لیسانس و فوق لیسانس سینما از چین، هنک کنگ، تایوان و مالزى ثبت نام کردند که آقای مخلباف ده نفر از آن‌ها بر اساس نمونه کارهاى قبلى‌شان براى کارگردانى این پروژه انتخاب کرد.
محسن مخملباف در تمام مراحل ساخت این فیلم از فیلمنامه نویسى تا فیلم‌بردارى و تدوین و لابراتوار همراه فیلمسازان بود.
این پروژه با همکارى ده کارگردان، سه مدیر فیلمبردارى، ده فیلمبردار، ده صدابردار، ده مدیر تولید و پنجاه بازیگر در ۲۶ ژوئیه ٢٠١٩ به پایان رسید.
محسن مخملباف، کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده و تدوین‌گر ایرانی است که بیش از ۲۰ فیلم بلند سینمایی ساخته است. آقای مخملباف که برنده حدود ۵۰ جایزه بین‌المللی شده، عضویت در هیات داوران جشنواره‌های نقاط مختلف دنیا را در کارنامه دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!