مخالفت وزیر آموزش مالزی با پیشنهاد ارائه دروس اسلامی برای غیرمسلمانان

توریست مالزی – یک نماینده مجلس عضو حزب اسلامی مالزی پیشنهاد داده بود که در مدارس و دانشگاه های این کشور دروس اسلامی برای غیرمسلمانان ارائه شود. به گزارش...
توریست مالزی – یک نماینده مجلس عضو حزب اسلامی مالزی پیشنهاد داده بود که در مدارس و دانشگاه های این کشور دروس اسلامی برای غیرمسلمانان ارائه شود.
به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از worldofbuzz، وزیر آموزش کشور مالزی با پیشنهاد یک نماینده مجلس برای آموزش اسلامی غیر مسلمانان مخالفت کرد. عمان رزالی نماینده مجلس و عضو حزب اسلامی مالزی (PAS) پیشنهاد تصویب لایحه ای برای گنجاندن دروس اسلامی در مدارس و دانشگاه های این کشور برای اتباع غیر مسلمان را داده بود.
رزالی گفته است برای اتحاد بیشتر در بین ادیان مختلف کشور باید اتباع غیر مسلمان نیز با آموزه های اسلامی آشنا شوند تا محتوای صلح طلبانه این دین نیز به آنها برسد. این نماینده مجلس مالزی در جلسه علنی مجلس این کشور گفت: تاریخ نشان داده است که ادیان مختلفی که در کشورهای اسلامی زندگی می کنند از آزادی بیشتری نسبت به دیگر کشورها برخوردار هستند.
وی پیشنهاد کرد دروس اسلامی در مدارس به عنوان یکی از دروس ضروری تدریس شود تا کشور بیشتر از گذشته به سمت اتحاد و پیشرفت برود.
ماسلی مالک وزیر آموزش مالزی با درخواست نماینده مجلس این کشور مخالفت کرده است. وی واکنش خاصی نسبت به اصرار این نماینده مجلس نشان نداد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!