مراقب ماسک های ارزان قیمت باشید

توریست مالزی – وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان، ماسک های صورت ارزان قیمتی را کشف کرده است که از استانداردها و کیفیت تعیین شده برخوردار نیستند. به...
توریست مالزی – وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان، ماسک های صورت ارزان قیمتی را کشف کرده است که از استانداردها و کیفیت تعیین شده برخوردار نیستند.

به گزارش استار مالزی، معاون وزیر داتوک وحید به مصرف کنندگان توصیه کرد هنگام خرید ماسک صورت مراقب باشند تا در معرض خطر قرار نگیرند.

وی گفت: بازرسان ماسک های صورتی را که ادعا می شود سه لایه استو هر کدام به قیمت ۵۰ سن فروخته می شود، را مشکوک دانسته و گفته اند این ماسک ها دارای گرد و غبار است و می توانند بر سلامت کاربران تأثیر بگذارد. این ماسک توسط آزمایشگاه در حال تجزیه و تحلیل است.

وی همچنین برای ایمنی مصرف کنندگان احتمال تصویب مقرراتی را برای اطمینان از اینکه فقط ماسک های صورت مطابق با استانداردهای تعیین شده مجاز هستند فروخته شود را رد نکرد. در ماه اوت، دولت قیمت سقف ماسک صورت را هر یک ۱ رینگت تعیین کرد.

داتوک وحید همچنین گفت که مصرف کنندگان هنگام خرید کالاهای محلی نگران نباشند زیرا کیفیت آن با کالاهای بین المللی برابری کرده و گاهی حتی بهتر هستند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده + 20 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!