مراکز خرید می توانند فعالیت کنند

توریست مالزی – وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان مشاغل تحت نظر خود را که مجاز به فعالیت در دوران (MCO 2.0) هستند را اعلام کرده است. این...
توریست مالزی – وزارت تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان مشاغل تحت نظر خود را که مجاز به فعالیت در دوران (MCO 2.0) هستند را اعلام کرده است. این مشاغل عبارتند از:

مجتمع های خرید
سوپرمارکت و هایپرمارکت
فروشگاه های بزرگ
داروخانه ها و مراکز فروش لوازم بهداشتی
فروشگاه های رفاهی و مینی مارکت
خدمات خشکشویی (به استثنای سلف سرویس)
رستوران ها
فروشگاه های مبلمان
جواهر فروشی
فروشگاه های برق و الکترونیک
فروشگاه های لوازم التحریر
فروشگاه های سخت افزار
فروشگاه های غذای حیوانات خانگی
کارگاه های وسایل نقلیه (شامل تعمیر و نگهداری و تعویض قطعات)
مراکز فروش و توزیع خودرو
فروشگاه های تخصصی خرده فروشی در پمپ بنزین ها

الکساندر نانتا لینگی، وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کننده گفت: این مطابق با تصمیم دولت برای اجازه فعالیت مشاغل در بخش تجارت طی دوران MCO 2.0 است. مناطق تحت MCO 2.0 پنانگ، سلانگور، مالاکا، جوهور، صباح، کوالالامپور، پوتراجایا و لابوان است.

وی گفت: ‘وزارت بازرگانی داخلی و امور مصرف کنندگان که وظیفه تنظیم فعالیت های تجارت و توزیع در کشور را بر عهده دارد، باید اطمینان داشته باشد که خرده فروشی، توزیع و عمده فروشی زنجیره تامین قطع نمی شود زیرا آنها نبض اقتصاد داخلی هستند. این امر به منظور اطمینان دادن به مالزیایی ها برای در دسترس بودن کالاهای اساسی است.

نانتا گفت: برای اطمینان از عملکرد درست، مشاغل باید در وزارت تجارت و صنعت بین المللی تحت سیستم های مدیریت هوشمند کووید ۱۹ ثبت نام کنند. وی همچنین به مشاغل یادآوری کرد که شرایط MCO 2.0 را که فقط به ۳۰ درصد کارمندان اداری اجازه کار در محل کارشان را می دهد، رعایت کنند. ظرفیت عملیاتی کارکنان پشتیبانی توسط کارفرمایان تعیین می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!