«مردن در آب مطهر» نوید محمودی در جشنواره فیلم مالزی

توریست مالزی – فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی در جشنواره فیلم مالزی اکران خواهد شد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم،...
توریست مالزی – فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی در جشنواره فیلم مالزی اکران خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم، «مردن در آب مطهر» به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه‌کنندگی جمشید محمودی در جشنواره فیلم مالزی که پنجمین دوره‌ی آن از ۱۹ تیرماه آغاز شده و تا ۲۴ تیرماه (۱۰ تا ۱۵ جولای) ادامه دارد دو نمایش برای مخاطبان خواهد داشت.

مراسم اختتامیه این جشنواره ۲۵ تیرماه (۱۶ جولای) برگزار می‌شود که فیلم برادران محمودی نامزد چهار جایزه در بخش‌های بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن نقش اصلی ندا جبرئیلی، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد متین حیدر نیا و جایزه بخش امید تازه شده است.

گفتنی است، «مردن در آب مطهر» فیلم برگزیده جشنواره فجر در جشنواره فیلم بوسان جایزه بخش کیم را دریافت کرده است. عاشقانه نوید محمودی قصه چند جوان مهاجر افغان را روایت می‌کند که قصد رفتن به اروپا را دارند.

علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا، صدف عسگری و سوگل خلیق علیرضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار، پیمان مقدمی، مهتاب جعفری، فرید اسحاقی، فاطمه شکری، محیا رضایی، فاطمه میرزایی و علیرضا مهران در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!