مرزهای مالزی برای گردشگران خارجی بسته است اما واکسینه شده ها می توانند خارج شوند

توریست مالزی – مرزهای مالزی برای اتباع خارجی که قصد ورود به مقاصد گردشگری را دارند، بسته خواهد ماند. به گزارش نیواستریت تایمز، داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب ،...
توریست مالزی – مرزهای مالزی برای اتباع خارجی که قصد ورود به مقاصد گردشگری را دارند، بسته خواهد ماند.

به گزارش نیواستریت تایمز، داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب ، نخست وزیر مالزی، پس از لغو ممنوعیت سفرهای بین ایالتی و رفت و آمد به خارج از کشور برای مالزیایی هایی که کاملاً واکسینه شده اند، گفت: در حال حاضر، مرزهای کشور فقط به صورت موردی برای خارجی ها مانند موارد اضطراری، تجارت رسمی و سایر موارد مرتبط باز می شود.

دیگر مالزیایی های واکسینه شده احتیاجی به استفاده از MyTravelPass ، برای سفر به خارج از کشور ندارند. پس از تصمیم دولت مبنی بر لغو MyTravelPass از دوشنبه، مالزیایی های واکسینه شده و افرادی که در این کشور زندگی می کنند می توانند به خارج از کشور سفر کنند.

با توجه به لغو ممنوعیت سفر بین ایالتی، دولت در حال حاضر مقدمات استقبال از گردشگران بین المللی را فراهم می کند.

وزیر گردشگری، هنر و فرهنگ داتوک سری نانسی شکری گفت که وزارتخانه وی با همتایان خارجی خود و همچنین در صنعت هواپیمایی در ارتباط است. هدف ما این است که ببینیم هنگام سفر به کشور چه اقداماتی باید انجام شود. هنگامی که اجازه دسترسی بین ایالتی داده شد، نقاط گردشگری محلی بیشتری برای بازدید مسافران باز می شود.


پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!