مسابقه و ۲۵ درصد تخفیف ایکیای مالزی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس

توریست مالزی – ایکیا ۲۵ سالگی خود را در مالزی جشن می گیرد! به گزارش کی ال فودی، ایکیا از ۱۶ تا ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱ با ۲۵ درصد تخفیف...
توریست مالزی – ایکیا ۲۵ سالگی خود را در مالزی جشن می گیرد!

به گزارش کی ال فودی، ایکیا از ۱۶ تا ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱ با ۲۵ درصد تخفیف را برای محصولات منتخب ارائه می دهد. به دنبال آن، ۲۵ درصد از درآمد فروش به جوامعی که از کووید – ۱۹ آسیب دیده اند، اختصاص می یابد. درآمد حاصل از آن برای کمک به یادگیری و آموزش کودکان، افزایش آگاهی بیشتر از سلامت روان و حمایت از گروه های محروم قرار می گیرد.

علاوه بر این، منوی غذایی ماه سپتامبر را نمی توانید از دست بدهید،مطمئناً باید Nasi Lemak Pandan جدید با سس مرغ و تخم مرغ نمک زده را امتحان کنید. همچنین، می توانید منوی ویژه IKEA 25th Anniversary را فقط با RM25 امتحان کنید.

ایکیای مالزی اولین فروشگاه خود را در مرکز خرید ۱Utama، در سال ۱۹۹۶ باز کرد و در سال ۲۰۰۳ وارد فروشگاه مستقل خود در Mutiara Damansara شد. بیش از یک دهه بعد، با افزایش تقاضا IKEA Cheras و نیز IKEA Tebrau در جنوب و IKEA Batu Kawan در شمال افتتاح شدند.

مسابقه سراسری طراحی ‘MY IKEA’ از هم اکنون تا ۲۷ سپتامبر برگزار می شود. از طرح های Fritilldea و Asyikin Abdullah الهام بگیرید و نسخه اختصاصی لوگوی ‘MY IKEA’ را طراحی کنید. در مجموع ۱۰۰ برنده انتخاب می شود و هر برنده یک کارت هدیه IKEA RM250 دریافت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیست و پنجمین سالگرد IKEA مالزی، به www.IKEA.my/25anniversary مراجعه کنید.

Download the design template here

ایمیل ارسال:
[email protected]

محصولات جدید Shopee: https://shp.ee/mwksseq

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 + 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!