مسافرانی که واکسن تقویتی دارند فقط قرنطینه پنج روزه خواهند شد

توریست مالزی – مسافرانی که واکسن‌های تقویت‌کننده دریافت کرده‌اند تنها باید پس از ورود به مالزی از دوشنبه (۲۴ ژانویه) قرنطینه پنج روزه را پشت سر بگذارند. به گزارش...
توریست مالزی – مسافرانی که واکسن‌های تقویت‌کننده دریافت کرده‌اند تنها باید پس از ورود به مالزی از دوشنبه (۲۴ ژانویه) قرنطینه پنج روزه را پشت سر بگذارند.

به گزارش استار، خیری جمال‌الدین گفت: مسافرانی که وارد کشور می شوند دیگر ملزم به بستن مچ بند نظارتی صورتی نخواهند بود، اما مسافرانی که از کشورهای پرخطر، وارد کشور می شوند و مجاز به انجام قرنطینه خانگی هستند، همچنان ملزم به پوشیدن دستبند نظارت دیجیتال هستند.

وزیر بهداشت گفت که دوره قرنطینه به وضعیت واکسیناسیون مسافران بستگی دارد. مسافرانی که واکسن تقویتی دریافت کرده اند و نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله پنج روز قرنطینه خواهند شد. در مورد مسافرانی که کاملا واکسینه شده اند و هنوز واکسن تقویتی خود را انجام نداده اند، باید هفت روز قرنطینه شوند.
مسافران نیمه واکسینه و واکسینه نشده به مدت ۱۰ روز قرنطینه خواهند شد. همه مسافران باید دو روز قبل از عزیمت و در روز ورود به کشور، آزمایش (RT-PCR) را انجام دهند.

خیری گفت: «تصمیمات بر اساس داده ها، علم و تجربه سایر کشورهایی که مسافران بین المللی را مدیریت می کنند، گرفته شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!