استفاده از اتاق پرو و رانندگی آزمایشی خودرو، بخشی از فعالیت های مجاز فاز یک و دو

توریست مالزی – مشتریان فروشگاه های لباس، مد و لوازم جانبی، از جمله فروشگاه های بزرگ در ایالت های تحت فاز یک و دو برنامه بازیابی ملی (NRP) ،...
توریست مالزی – مشتریان فروشگاه های لباس، مد و لوازم جانبی، از جمله فروشگاه های بزرگ در ایالت های تحت فاز یک و دو برنامه بازیابی ملی (NRP) ، اکنون مجاز به استفاده از اتاق های پرو (Fitting rooms) هستند.

به گزارش استار، وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان داتوک سری نانتا گفت: روش های استاندارد عملکرد (SOP) شامل ارائه دستکش برای استفاده مشتریان است. فروشگاه های پوشاک، مد و لوازم جانبی از ۱۶ اگوست مجاز به از سرگیری فعالیت بودند اما استفاده از اتاق های پرو ممنوع بود.

نانتا، گفت: مغازه های گل فروشی و مهد کودک ها و همچنین فروشگاه های تجهیزات پیک نیک، کمپ و لوازم ماهیگیری، نیز مجاز به فعالیت در ایالت های تحت فاز یک، با رعایت محدودیت تعداد مشتریان در محل هستند.

وی در مورد کاهش محدودیت ها در ایالات فاز دو، گفت: رانندگی آزمایشی خودرو در مراکز توزیع و فروش خودرو مجاز است، فروشگاه های لوازم آرایشی، مراقبت از پوست و عطر، استفاده از تسترها تنها با خدمات مشاوره ای که توسط مشاوران یا کارگران فروشگاه ارائه می شود مجاز است. همه خدمات در آرایشگاه ها و سالن های آرایش و همچنین مراکز زیبایی برای ایالت های مرحله دوم و سوم NRP مجاز است.

ایالت های فاز یک کداح و جوهور هستند. فاز دوم شامل پنانگ، پراک، کلانتان، ترنگانو، پاهنگ، ملاکا، صباح، سلانگور، سرزمین های فدرال کوالالامپور و پوتراجایا است. فاز سه ایالت پرلیس، نگری سمبیلان و ساراواک است.

وی گفت: پرسنل نیروی انتظامی روزانه چک هایی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همه بخش های تجاری، عمده فروشی و خرده فروشی باعث تشدید کووید -۱۹ در کشور نمی شود.

کسانی که به دنبال اطلاعات بیشتر هستند می توانند با دبیرخانه صنایع توزیع و خدمات تجاری به شماره ۰۳۸۸۸۲۵۸۸۱ یا ایمیل [email protected] تماس بگیرند. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

شش + شانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!