معلم مدرسه دینی به دلیل ترغیب دو زن به سکس و پورن تلفنی جریمه شد

توریست مالزی – یک معلم ۳۳ ساله مدرسه دینی به دلیل سه جرمه فریب دادن دو زن به رابطه جنسی و در اختیار داشتن تصاویر مستهجن در تلفن همراه...
توریست مالزی – یک معلم ۳۳ ساله مدرسه دینی به دلیل سه جرمه فریب دادن دو زن به رابطه جنسی و در اختیار داشتن تصاویر مستهجن در تلفن همراه خود توسط دادگاه عالی در ملاکا در مجموع به ۱۲۰۰۰ رینگت جریمه محکوم شد.

به گزارش استار، این جریمه توسط قاضی پس از اعتراف سیف الله به سه اتهام برای وی تعیین شد. بر اساس برگه اتهام دو مورد از جرایم، متهم دو زن ۱۹ و ۳۳ ساله را با دادن پول به ترتیب به مبلغ ۳۰۰ و ۲۰۰۰ رینگت فریب داده است. این جرایم در مکان های جداگانه انجام شده است. این اتهامات بر اساس بند ۴۱۷ قانون جزا تنظیم شده که در صورت محکومیت حداکثر پنج سال زندان یا جریمه نقدی یا هر دو را در پی دارد.

در اتهام سوم، مشخص شد که سیف الله هفت فیلم مستهجن را در تلفن همراهش در اختیار داشته است. این جرم بر اساس بخش ۲۹۲ (الف) قانون مجازات تنظیم شده که در صورت محکومیت حداکثر سه سال زندان یا جریمه نقدی یا هر دو را در پی دارد. همچنین به دادگاه گفته شد که متهم از طریق شبکه های اجتماعی با این دو زن دوست شده است. متهم که وکیلی نداشت، ضمن درخواست تخفیف گفت که از والدین و دو فرزند کوچک خود نگهداری می کند و از کارهای خود پشیمان است.

دادگاه برای دو جریمه اولیه ۳۵۰۰ رینگت یا سه ماه حبس و برای سومین جرم، ۵۰۰۰ رینگت جریمه نقدی تعیین کرد و متهم را در صورت عدم پرداخت جریمه به ده ماه حبس محکوم کرد. متهم جریمه را پرداخت کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 − 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!