مقدمات همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی زنجان و ناتینگهام مالزی فراهم شد

توریست مالزی – معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: در جلسه مجازی مقدمات تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی– پژوهشی دانشگاه ناتینگهام مالزی و...
توریست مالزی – معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: در جلسه مجازی مقدمات تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی– پژوهشی دانشگاه ناتینگهام مالزی و دانشگاه علوم پزشکی استان انجام و مقرر شد در جلسه ای دیگری این مهم نهایی شود.

به گزارش ایرنا، دکتر علیرضا شغلی افزود: با هماهنگی رایزن فرهنگی سفارت ایران در کشور مالزی، جلسه ویدئو کنفرانسی دانشگاه ناتینگهام مالزی و دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد. در این جلسه مجازی پس از تبادل نظر و مقدمات انعقاد تفاهم نامه ۲ جانبه مقرر شد که طی جلسه بعدی این مهم با حضور روسای دانشگاه‌های استان زنجان با محوریت دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شود.

این مسوول ادامه داد: با نهایی شدن این تفاهم نامه در حوزه های پژوهش و فناوری، تبادل استاد با دانشگاه و گردشگری سلامت، همکاری های لازم انجام خواهد گرفت که چشم انداز خوبی را در این حوزه فراهم می کند. با برگزاری این جلسات سازمان ها از فعالیت های علمی یکدیگر مطلع و بهره مند می شوند و در جهت اعتلای کشور گام برمی دارند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − نه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!