ملکه زیبایی روسیه و پادشاه سابق مالزی صاحب فرزند شدند

توریست مالزی – ملکه زیبایی روسیه اوکسانا ووئوودینا، پس از ازدواج با محمد پنجم پادشاه (سابق) مالزی، نخستین فرزند خود را به دنیا آورد. تولد این کودک در ۲۱...
توریست مالزی – ملکه زیبایی روسیه اوکسانا ووئوودینا، پس از ازدواج با محمد پنجم پادشاه (سابق) مالزی، نخستین فرزند خود را به دنیا آورد. تولد این کودک در ۲۱ ماه مه بود و اوکسانا عکسی از پا‌های کودک خود را به همراه پیامی به دو زبان انگلیسی و روسی منتشر کرد.
اوکسانا می‌گوید: ۲۱ ماه مه ۲۰۱۹ میلادی، روزی که زندگی من در آن به قبل و بعد تقسیم شد، همه آنچه درباره تغییراتی گفته می‌شود که برای زنان پس از زایمان رخ می‌هد، درست است.
او افزود: این عشق خاص است، این احساسات کاملاً جدید هستند، من از همسرم سپاسگزارم و خدا را شکر می‌گویم به خاطر پسرمان که سومین عضو خانواده ما است.
به تازگی عکس‌های جدیدی از مراسم ازدواج آن‌ها در مسکو و دوران بارداری اوکسانا منتشر شده است، او می‌گوید: بارداری سخت‌ترین بخش زندگی ام بود، سه ماه آخر بارداری ام را در بیمارستان روی تخت و یا سُرم به دست بودم و با سختی‌های زیادی در بارداری مواجه شدم. در این مدت حمایت نزدیکان و عشق به پسرم به من کمک کرد.
اوکسانا ۲۵ ساله با سلطان محمد پنجم که در انگلستان درس می‌خواند در نوامبر گذشته در یک مراسم غافلگیر کننده با هم ازدواج کردند.
پادشاه پس از این ازدواج در مدت زمان کوتاهی از تاج و تخت خود کناره گیری کرد.
پاسخی ارسال کنید

*

*

شش + هجده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!