ممنوعیت ورود شهروندان کشورهایی با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مورد کووید – ۱۹

توریست مالزی – ممنوعیت سفر مالزی از ۷ سپتامبر شامل موارد دیگر از جمله ایالات متحده و انگلیس می شود. به گزارش برناما، داتوک اسماعیل صبری اعلام کرد، دولت...
توریست مالزی – ممنوعیت سفر مالزی از ۷ سپتامبر شامل موارد دیگر از جمله ایالات متحده و انگلیس می شود.

به گزارش برناما، داتوک اسماعیل صبری اعلام کرد، دولت از دوشنبه آینده (۷ سپتامبر) ممنوعیت ورود شهروندان کشورهایی را که بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مورد کووید – ۱۹ را ثبت می کنند، اعمال می کند.

وزیر دفاع گفت: از جمله کشورهای موجود در این لیست ایالات متحده، برزیل، فرانسه ، انگلستان، اسپانیا، ایتالیا، عربستان سعودی، روسیه و بنگلادش و همچنین سه کشور اعلام شده قبلی، هند، اندونزی و فیلیپین است.

وی گفت: ما کشورهای را که خطر بالایی دارند و بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مورد مثبت دارند، به لیست اضافه خواهیم کرد. ورود شهروندان آنها به مالزی منع خواهد شد. با این حال، برای موارد اضطراری یا روابط دو جانبه، مانند اینکه اگر شخصی برای ملاقات بین کشورها لازم باشد بیاید، ما اجازه ورود می دهیم. اما این مستلزم اجازه از اداره مهاجرت است.

وی افزود: وزارت بهداشت جزئیات کشورهایی را که بیش از ۱۵۰،۰۰۰ مورد مثبت Covid-19 را ثبت کرده اند اعلام می کند.

سه شنبه گذشته، اسماعیل صبری به دلیل افزایش موارد کوووید – ۱۹ در این کشورها ، ممنوعیت ورود دارندگان کارت بلند مدت از هند ، اندونزی و فیلیپین را اعلام کرد. این ممنوعیت شامل شش دسته دارندگان گذرنامه است ، یعنی کسانی که دارای وضعیت اقامت دائم (PR) ، شرکت کنندگان برنامه خانه دوم مالزی (MM2H) ، مهاجران خارجی از جمله دارندگان ویزای حرفه ای (PVP) و دارندگان گذرنامه دائم هستند. همچنین همسران شهروندان مالزیایی و فرزندان آنها و همچنین دانشجویان سه کشور که می خواستند به مالزی برگردند منع شدند.

در همین حال، اسماعیل صبری گفت که دولت مشکلی برای اجازه دادن به مالزیایی های کشورهای پرخطر برای بازگشت به خانه ندارد اما آنها تحت قرنطینه اجباری ۱۴ روزه مطابق با روش های عملیاتی استاندارد (SOP) قرار می گیرند.

وی در مورد کمپین New Norms ، گفت که این کار تا ۳۱ دسامبر انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که مردم به SOP برای مبارزه با کووید – ۱۹ ادامه می دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه + 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!