ممکن است چهار تا پنج هفته طول بکشد تا منحنی کووید ۱۹ مسطح شود

توریست مالزی – ممکن است چهار تا پنج هفته طول بکشد تا منحنی مسطح شود و میزان انتقال کووید – ۱۹ در کشور کاهش یابد. به گزارش استار، مدیر...
توریست مالزی – ممکن است چهار تا پنج هفته طول بکشد تا منحنی مسطح شود و میزان انتقال کووید – ۱۹ در کشور کاهش یابد.

به گزارش استار، مدیر کل سلامت دکتر نور هشام عبدالله گفت: با دستور کنترل حرکت که از روز چهارشنبه (۱۳ ژانویه) آغاز شد امیدوارم از بار بیماران در بیمارستان ها بکاهد. با MCO ، ما امیدواریم که بتوانیم منحنی را در چهار یا پنج هفته آینده مسطح کنیم. مهمتر از همه کاهش بار بیماران است. ما می توانیم اثر آن را را در طی دو یا چهار هفته ببینیم.

دکتر نور هشام گفت: امیدوارم شاهد کاهش تعداد بیماری به کمتر از ۵۰۰ مورد باشیم. با این حال، دوره دو هفته ای MCO برای دیدن کاهش قابل توجه در موارد کووید ۱۹ کافی نیست. به نظر من، ما احتمالاً نخواهیم توانست تعداد موارد را کاهش دهیم. اما قادر خواهیم بود از افزایش موارد جدید جلوگیری کنیم. اگر ما MCO را به مدت چهار هفته اجرا کنیم، می توانیم موارد را به زیر ۱۰۰۰ و سپس ۵۰۰ مورد کاهش داده سپس ظرفیت بهتری برای درمان بیماران خواهیم داشت. اگر ما MCO و به دنبال آن MCO مشروط را اجرا کنیم، می توانیم منحنی را در ماه می یا ژوئن صاف کنیم.

وی گفت برای موفقیت، همکاری همه مردم و پیروی از روش های عملیاتی استاندارد (SOP) تعیین شده توسط دولت بسیار حیاتی است. مهمتر آن که، همه باید با وزارتخانه همکاری کنند تا زنجیره بیماری را در کشور شکسته شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست + شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!