ممکن است ‘گذرنامه کووید – ۱۹’ برای مالزیایی های ایمن شده صادر شود

توریست مالزی – گفتگوها در مورد نحوه صدور “گذرنامه کووید – ۱۹” برای کسانی که واکسن آن را را دریافت کرده اند در حال انجام است. به گزارش استار،...
توریست مالزی – گفتگوها در مورد نحوه صدور “گذرنامه کووید – ۱۹” برای کسانی که واکسن آن را را دریافت کرده اند در حال انجام است.

به گزارش استار، دکتر ادهم بابا وزیر بهداشت گفت: دو روش در حال بررسی است، از طریق برنامه MySejahtera و صدور گواهینامه فیزیکی. وی به عنوان نمونه عربستان سعودی را ذکر کرد که برای کسانی که واکسینه شده اند، مجوز “کتاب زرد” را صادر می کند. وی گفت: ما در حال بررسی چگونگی همکاری با سایر کشورها برای ساده سازی صدور گواهینامه ها هستیم.

وزیر حمل و نقل داتوک سری دکتر وی نیز گفت که وی در حال مذاکره با همتای سنگاپوری خود در این زمینه بوده است. ما در مورد چگونگی ارائه یک گواهینامه مشترک برای هر دو کشور، و نیز برای کشورهای منطقه که یک کد یا گواهی جهانی را ارائه می دهند ، بحث کردیم. این کار باعث می شود کسانی که ایمن شده اند بتوانند بدون نیاز به قرنطینه سفر کنند اما باید سایر روش های استاندارد را رعایت کنند. چنین اقدامی به بهبود صنعت هواپیمایی کشور و منطقه کمک می کند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!