منع استفاده از اسکوترهای الکترونیکی از اول ژانویه

توریست مالزی – پلیس می گوید که شکایات بسیاری از رانندگان در مورد تهدیدهای اسکوترهای الکترونیکی در کوالالامپور دریافت کرده است. به گزارش FMT، پلیس از اول ژانویه افرادی...
توریست مالزی – پلیس می گوید که شکایات بسیاری از رانندگان در مورد تهدیدهای اسکوترهای الکترونیکی در کوالالامپور دریافت کرده است.

به گزارش FMT، پلیس از اول ژانویه افرادی را که در اماکن عمومی از اسکوتر الکترونیکی استفاده کنند، بازداشت می کند.

زولکفلی یحیی، رئیس اداره اجرایی ترافیک کوالالامپور گفت که بخش وی شکایات زیادی از مردم در مورد خطر ایجاد شده توسط اسکوترهای الکترونیکی در جاده دریافت کرده است. اسکوترهای الکترونیکی مجاز به استفاده در جاده ها نیستند. آنها علاوه بر خطرناک بودن برای سایر کاربران جاده، دردسر ساز هستند زیرا باعث تصادف می شوند. این افراد فقط می توانند در زمین های بازی و مناطق مجاز در مراکز خرید از این وسیله استفاده نمایند.در صورت تمایل به استفاده از اسکوتر درجاده های عمومی، باید از اداره حمل و نقل جاده ای (JPJ) مجوز درخواست کنند.

وی گفت: تاکنون، پلیس سه منطقه در شهر را که اسکوترها به طور فعال در آن استفاده می شوند شناسایی کرده است. در اطراف میدان مردکا، KLCC و بوکیت بینتانگ ،پلیس فعلا فقط به کاربران توصیه می کند که از این وسیله در اماکن عمومی استفاده نکنند.

زولکفلی گفت که از اول ژانویه، با جریمه نقدی برای افراد خطاکار، می توان طبق قانون حمل و نقل جاده ای رفتار نمود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده + نوزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!