مواد ویژه برای مشتریان بی ادب در رستوران ها

توریست مالزی – یک صاحب رستوران اعتراف کرده است که مواد غیربهداشتی موسوم به ‘special ingredients,’ را به غذاهایی که برای مشتریان بی ادب سرو می شود اضافه کرده...
توریست مالزی – یک صاحب رستوران اعتراف کرده است که مواد غیربهداشتی موسوم به ‘special ingredients,’ را به غذاهایی که برای مشتریان بی ادب سرو می شود اضافه کرده است.

به گزارش نیواستریت تایمز، این افشاگری زمانی آشکار شد که @Cikgu_Anep پست توییتری حاوی تصاویری از اعترافات صاحب رستوران را به اشتراک گذاشت که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. صاحب رستوران ادعا کرد که افرادی که در صنعت هتل داری کار می‌کنند، معنای ‘مواد غذایی خاص’ را درک می‌کنند.

کاربری که به نام میرا حنا شناخته می‌شود، معنای این «مواد ویژه» را روشن کرد و ادعا کرد که آنها به مواد نامطلوبی اشاره می‌کنند که به طور عمدی توسط آشپزها به ظروف اضافه شده است. «اصطلاح «ماده‌ی ویژه» در صنعت هتل داری به غذایی اشاره دارد که روی آن تف یا سرفه شده است. بسیاری از رستوران‌ها این کار را انجام می‌دهند و اگر با مشتری مشکل‌ساز مواجه شوند، ممکن است غذایشان به بزاق، ترشحات بینی، ناخن‌های پا و جرم گوش آلوده شود. «مشتریان ویژه» به مشتریان بی ادب اشاره دارد. او توضیح داد که از ‘مواد ویژه’ برای تنبیه آنها استفاده می شود.

کاربران اینترنت از این افشاگری ابراز شگفتی کردند و از مقامات خواستند تا اقدامات لازم را علیه صاحب رستوران انجام دهند. این رستوران همیشه همینطور بوده است. آنها نمی توانند انتقاد را تحمل کنند. هر گاه کسی مؤدبانه به چیزی اشاره می کند، بلافاصله به او حمله می کند. آنها نظرات را حذف می کنند و افراد را مسدود می کنند، سپس ادعا می کنند که دیگران به آنها حسادت می کنند.

به عنوان فردی با سابقه در صنعت هتلداری، می توانم تأیید کنم که «مواد ویژه» به بزاق اشاره دارد. در برخی موارد، غذا ممکن است حتی روی زمین مالیده شود. این اغلب برای مشتریان بی ادب یا شاکیان مکرر انجام می شود. با این حال، همه هتل ها درگیر چنین اقداماتی نیستند.

یک کاربر توییتر گفت: ‘اگر چنین حوادثی رخ دهد، باید به مقامات بهداشتی گزارش شود، زیرا صاحب رستوران آشکارا به افزودن این ‘مواد ویژه’ به غذا اعتراف کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!