موارد فعلی کووید مربوط به جامعه است نه خوشه

توریست مالزی – حدود ۸۰٪ موارد کووید در کشور از طریق بیماری پراکنده در جامعه است و از خوشه ها نیست. به گزارش استار، مدیر کل وزارت بهداشت گفت:...
توریست مالزی – حدود ۸۰٪ موارد کووید در کشور از طریق بیماری پراکنده در جامعه است و از خوشه ها نیست.

به گزارش استار، مدیر کل وزارت بهداشت گفت: این یک روند نگران کننده است که در آن ۹۲٪ موارد تاکنون افراد محلی را درگیر کرده است. در کل ۸۰٪ از بیماری ها ناشی از خوشه ها نیستند بلکه موارد پراکنده جامعه هستند.

وی گفت: این موارد همراه با ظهور چهار نوع جدید، یعنی آفریقای جنوبی (B.1.351)، انگلستان (B.117)، هند (B.1.617) و برزیل (P.1) و انواع دیگر است. ۱۴ مورد جدید ویروس آفریقای جنوبی داشته ایم که تعداد کل موارد را به ۶۲ نفر رسانده است. از ۱۴ مورد جدید، کلانتان (هشت)، سلانگور (سه)، کداح (دو) و یک مورد در نیز نگری سمبیلان کشف شده است. ما نگران هستیم که ویروس سریعتر در حال شیوع است و ما معتقدیم که این ویروس در حال حاضر در بسیاری از ایالات گسترش یافته است.

نور هشام گفت: به همین دلیل است که ما باید مقررات منع آمد و شد را برای جلوگیری از انتشار ویروس در میان مردم اجرا کنیم. جدا از نوع بسیار آلوده آفریقای جنوبی، هشت مورد نوع انگلیس و دو مورد نوع هندی نیز تاکنون کشف شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!