موافقت مالزی برای واردات محصولات لبنی ایران

توریست مالزی – در دیدار ریس سازمان دامپزشکی ایران و مالزی راههای توسعه همکاری ها ی دو طرف مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور...
توریست مالزی – در دیدار ریس سازمان دامپزشکی ایران و مالزی راههای توسعه همکاری ها ی دو طرف مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور دکتر رفیعی پور در این دیدار اعلام نمود ایران امادگی لازم برای انعقاد توافق نامه با مالزی را در حوزه های بهداشت دام و دامپزشکی دارو و واکسن و نهاده های دامی دارا می باشد.
وی از موافقت نهایی کشور مالزی برای واردات محصولات لبنی ایران قدردانی نموده و اعلام داشت ایران امادگی استفاده از تکنولوژیهای توسعه یافته در زمینه واکسن های دام و طیور از مالزی را دارد.
ریبس دامپزشکی مالزی نیز اعلام نمود در بازرسی های انجام شده توسط تیم کارشناسی مالزی از ایران زیر ساخت های بهداشتی ایران مطلوب ارزیابی شده و بر این اساس مجوز واردات محصولات لبنی از ایران صادر شد
وی گفت هنوز راه های زیاد دیگری بین دو کشور برای توسعه همکاری ها وجود دارد، قرار شد توافقنامه توسعه همکاریها بین دو کشور تدوین و نهایی گردد.
لازم به ذکر است ایران کرسی دبیر کلی و مالزی کرسی نایب ریسی منطقه اسیا و اقیانوسیه را دارا می باشند و این دیدار در حاشیه اجلاس منطقه ای oie در ژاپن برگزار گردید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!