نایب قهرمانی رکابزن ایران در مرحله پنجم تور مالزی

توریست مالزی – رکابزن ایرانی در مرحله پنج تور مالزی به عنوان دومی دست پیدا کرد. به گزارش ایرنا، «محمد اسماعیل چایچی» رکابزن تیم فولاد مبارکه سپاهان در پایان...
توریست مالزی – رکابزن ایرانی در مرحله پنج تور مالزی به عنوان دومی دست پیدا کرد.

به گزارش ایرنا، «محمد اسماعیل چایچی» رکابزن تیم فولاد مبارکه سپاهان در پایان مرحله پنجم تور دوچرخه سواری مالزی با عملکردی قابل قبول به عنوان دومی این مرحله از مسابقات رسید. نماینده کشور مولداوی نیز به مقام قهرمانی دست یافت. در مرحله پنجم تور بزرگ مالزی رکابزنان مسیر ۱۵۴ کیلومتری را رکاب زدند.

اما سومین روز مسابقات پیست قهرمانی آسیا با ناکامی ستاره زرگر در صعود به فینال ۲۰۰ متر و ناکامی مریم جلالیه در رشته اومنیوم آغاز شد. همچنین در این رقابت‌ها مسعود خاکی در ماده اسکرچ عنوانی بهتر از نهم کسب نکرد. محمد دانشور دیگر نماینده ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا بود که در رشته یک کیلومتر در جایگاه نهم قرار گرفت.

محمد گنج خانلو تنها نماینده ایران در روز سوم رقابت‌های قهرمانی آسیا بود که در بخش اسکرچ چهارم شد و در رشته تمپوریس نیز به مقام هفتمی اکتفا کرد. او باید فردا مسابقات خود را در این ۲ بخش ادامه دهد. گنج خانلو همچنین در مجموع کلی رشته اومنیوم عنوانی بهتر از هفتمی کسب نکرد.

مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا که در کره جنوبی در حال برگزاری است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شش + شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!