نخستین دوچرخه برقی هارلی دیویدسون معرفی شد

توریست مالزی، هارلی دیویدسون به عنوان یک شرکت معروف آمریکایی در حوزه تولید موتورسیکلت از نخستین دوچرخه برقی خود با نام سریال ۱ پرده برداشت. به گزارش گجت نیور،...
توریست مالزی، هارلی دیویدسون به عنوان یک شرکت معروف آمریکایی در حوزه تولید موتورسیکلت از نخستین دوچرخه برقی خود با نام سریال ۱ پرده برداشت.

به گزارش گجت نیور، شرکت هارلی دیویدسون که به عنوان یک شرکت معروف آمریکایی در حوزه تولید موتورسیکلت محسوب می‌شود، به تازگی با معرفی دوچرخه برقی سریال ۱ – Serial 1 به صورت رسمی از ورود خود به بازار دوچرخه های الکتریکی خبر داد.

این دوچرخه از قاب و بدنه مشکلی، زین چرمی قهوه‌ای، لاستیک‌های قطور سفید، لوگوهای درخشان و یک زنجیر بهره می‌برد که همانند سایر دوچرخه‌ها این زنجیر نیرو را از پدال به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند. نام سریال ۱ این دوچرخه از شرکت سریال ۱ سایکل الهام گرفته شده که به عنوان زیرمجموعه شرکت هارلی دیویدسون محسوب می‌شود. قیمت این دوچرخه الکتریکی مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد قیمت آن چند هزار دلار باشد.

با توجه به این که بازار دوچرخه های الکتریکی طی سال‌های آینده به رشد زیادی دست پیدا خواهد، شرکت هارلی دیویدسون به این حوزه ورود پیدا کرده است. این دوچرخه از ماه مارس ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!