نخستین کارخانه پورشه خارج از مرزهای اروپا در مالزی بازگشایی می شود

توریست مالزی – پورشه سازنده خودروهای لوکس آلمانی اعلام کرد نخستین کارخانه خود خارج از مرزهای اروپا را سال آینده در مالزی بازگشایی خواهد کرد. به گزارش خودروپرس، مقامات...
توریست مالزی – پورشه سازنده خودروهای لوکس آلمانی اعلام کرد نخستین کارخانه خود خارج از مرزهای اروپا را سال آینده در مالزی بازگشایی خواهد کرد.

به گزارش خودروپرس، مقامات پورشه اعلام کردند این خودروساز با هدف پاسخگویی به تقاضای قوی در جنوب شرق آسیا قصد دارد کارخانه خود را در مالزی بازگشایی کند. براساس این گزارش سایت تولیدی پورشه در ایالت «کداح» در شمال مالزی دایر خواهد شد و مونتاژ نهایی مدل های خاص برای بازار محلی را برعهده خواهد گرفت.

«عزمین علی» وزیر بازرگانی مالزی گفت این حرکت یک تصمیم استراتژیک توسط پورشه است که بر تعهد آن برای یک حضور بلندمدت در جنوب شرق آسیا تأکید دارد. یکی از اعضای هیأت مدیره پورشه نیز گفت کارخانه جدید که با همکاری یک شریک محلی دایر می شود یک پروژه مستقل و متوسط از لحاظ اندازه و ظرفیت است. وی اضافه کرد این نشانه تمایل ما برای انطباق با شرایط خاص بازار محلی است.

در حال حاضر مالزیایی هایی که خواهان خرید یک خودرو پورشه هستند باید تعرفه های بالایی برای خودروهای وارداتی پرداخت کنند. سایر خودروسازان خارجی از دیرباز دارای کارخانه های مونتاژ در این کشور برای تأمین نیاز بازار داخلی هستند.

منبع: AFP

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!