نخست وزیر مالزی: انتخابات ایالتی آینده برای نجات کشور از تعصب مذهبی است

توریست مالزی – داتوک سری انور ابراهیم، ​​نخست وزیر، گفت: انتخابات ایالتی آینده بیشتر برای نجات کشور از تعصب مذهبی است. به گزارش استار، انور گفت که نظرات مشترک...
توریست مالزی – داتوک سری انور ابراهیم، ​​نخست وزیر، گفت: انتخابات ایالتی آینده بیشتر برای نجات کشور از تعصب مذهبی است.

به گزارش استار، انور گفت که نظرات مشترک برخی از رهبران پاس برای کشور خطرناک است. برخی از مسائل نادرست توسط رهبران PAS مطرح شده است، مانند چگونگی فرود آمدن حضرت آدم در Gunung Jerai، که هیچ کس آن را مورد تردید قرار نداد – حتی علمای PAS. این تعصب آشکاری است که از روی جهل پذیرفته شده است، (که در آن وفاداری بیشتر به حزب (PAS) است تا دین. اگر واقعاً به تعالیم اسلام پایبند باشید، این را تحمل نخواهید کرد.

وی گفت: «حتی گفته شده کسانی که مخالف PAS هستند دشمنان خدا هستند». انور گفت که وقتی با چنین اظهاراتی مخالفت شد، رهبران پاس در آن زمان سؤال کردند که چرا نمی توانند در مورد نژاد صحبت کنند و ادعا کردند که استدلال علیه آنها بی احترامی به شورای علما است. من از همکارانم (حکومت وحدت) در پاکاتان هاراپان و اومنو خواسته ام که به این موضوع رسیدگی کنند و با آن برخورد کنند.

وی تاکید کرد: مسئله پیروزی در انتخابات نیست بلکه مسئله نجات کشور از این تعصب مذهبی است. پنانگ، سلانگور، نگری سمبیلان، کداه، کلانتان و ترنگانو قرار است به زودی انتخابات برگزار کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!