نسخه جدید گوشی تاشو سامسونگ تا پایان تابستان رسما وارد بازار می شود

توریست مالزی – گلکسی فولد یا گوشی تاشو سامسونگ بالاخره موفق شد بر همه مشکلات خود غلبه کند و تا سپتامبر(شهریور تا مهر سال جاری) وارد بازار خواهد شد....
توریست مالزی – گلکسی فولد یا گوشی تاشو سامسونگ بالاخره موفق شد بر همه مشکلات خود غلبه کند و تا سپتامبر(شهریور تا مهر سال جاری) وارد بازار خواهد شد. این خبری است که پس از شصت و نه روز بالاخره توسط شرکت سامسونگ به طور رسمی منتشر شد.
به گزارش انتخاب، سامسونگ یکی از معدود شرکت هایی بود که به فکر ساخت گوشی تاشو افتاد و ختی زودتر از بقیه فکر خود را عملی کرد، اما متاسفانه این پروژه به همان سرعتی که مطرح شد، شکست خورد و در نتیجه سامسونگ مجبور شد شصت و نه روز وقت صرف کند تا نسخه ای جدید از گوشی خود را رونمایی کند.
اکنون پس از این مدت زمان، سامسونگ اعلام کرد که یک نسخه جدید برای گلکسی فولد به عنوان نخستین گوشی تاشو خود آماده کرده است. بر اساس اعلان سامسونگ این گوشی یک ماه به شکل آزمایشی در برخی از کشورهای منتخب عرضه و پس از آن وارد بازار بین المللی می شود.
سامسونگ وعده داده که تمامی مشکلات پیشین این گوشی از بین رفته و کاربران شاهد مشکل صفحه نمایش، مشکل خم شدن لولاها یا خاموش شدن ناگهانی صفحه نخواهند بود.
نسخه جدید گوشی تاشو سامسونگ تا پایان تابستان رسما وارد بازار می شود / رفع همه اشکالات پیشین / ارائه ویژگی های جدید

به طور کلی رفع اشکالات شامل موارد زیر است:
_ایجاد یک لایه محافظ که فراتر از قاب است و وظیفه ان حفظ صفحه نمایش از گرد و غبار است
_تقویت صفحه نمایش برای حفاظت از آسیب دیدگی های شدید
_پوشش حفاظتی برای تقویت لولاهای باز و بسته شدن گوشی
_تقویت کننده های فلزی زیر صفحه نمایش (نمایشگر بی نهایت فلکس
_کاهش فاصله هوا بین بخش تاشو و لولاها
سامسونگ در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد: “همه ما در سامسونگ از پشتیبانی و صبر و شکیبایی که از طرف طرفداران گلکسی در سراسر جهان دریافت کرده ایم قدردانی می کنیم. سامسونگ روی بهبود برنامه ها کار کرده است”

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!