نشانه های بهبود مالزی از نظر همه گیری کووید – ۱۹

توریست مالزی -وزارت بهداشت باز شدن بخش های اقتصادی بیشتری از جمله بخش های اجتماعی، ورزشی و آموزشی را توصیه خواهد کرد، به شرط آنکه تعداد موارد Covid-19 کم...
توریست مالزی -وزارت بهداشت باز شدن بخش های اقتصادی بیشتری از جمله بخش های اجتماعی، ورزشی و آموزشی را توصیه خواهد کرد، به شرط آنکه تعداد موارد Covid-19 کم باشد.

به گزارش استار مالزی، وزیر بهداشت و درمان، از مالزیایی ها به دلیل نظم و انضباط بالای اجتماعی تقدیر کرد و گفت: رعایت انضباط اجتماعی در مالزی در حد ۹۰٪ است. مهمتر از همه، ما شاهد مرحله بهبودی هستیم. حالا بعد از گذشت یک هفته از هاری رایا، نشانه های دلگرم کننده ای دیده می شود، اگر این روند ادامه یابد، ما بخش های بیشتری را باز خواهیم کرد.

وی گفت: این ویروس در جامعه وجود دارد، بنابراین مهم است که چگونگی زندگی با ویروس را برای دو یا سه سال برنامه ریزی کنیم تا زمانی که واکسن یا درمان پیدا شود. مهار این بیماری فقط به عهده دولت نیست، بلکه عموم مردم در آن نقش دارند. اگر همه ما با هم متحد شویم، می توانیم زنجیره همه گیری را بشکنیم.

دکتر نور هشام از مالزیایی ها، به ویژه صاحبان رستوران ها، خواست تا همکاری خود را ادامه دهند و بهرعایت فاصله اجتماعی پایبند باشند. به صاحبان رستوران های خاطی در هنگام بازرسی هشدار داده می شود. همچنین خاطیان تحت قانون پیشگیری و کنترل بیماری های واگیر با جریمه نقدی حداکثر تا ۱۰۰۰ RM روبرو خواهند شد.

وزیر بهداشت مالزی افزود: ۲۶ کارگر غیرقانونی خارجی که هم اکنون در بیمارستان سونگای بولو بستری هستند، به پارک اگزوز آژانس مالدیا (Serdang) (ماپس) منتقل می شوند تا از فرار آنها جلوگیری شود و فقط افراد محلی و کارگران قانونی خارجی در بیمارستان تحت مداوا قرار می گیرند. این تصمیم در پی فرار یک کارگر خارجی بیمار که روز گذشته از بیمارستان فرار کرد گزفته شده است.

افسران پلیس مهاجرت موفق شدند او را دستگیر کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!