نمایشگاه MATTA، مارچ ۲۰۲۳ برگزار می گردد

توریست مالزی – نمایشگاه گردشگری و مسافرتی مالزی (MATTA) از ۱۷ تا ۱۹ مارچ برگزار می‌شود. به گزارش استار، نمایشگاه گردشگری مالزی با ۴۶ غرفه از همه ایالت ها...
توریست مالزی – نمایشگاه گردشگری و مسافرتی مالزی (MATTA) از ۱۷ تا ۱۹ مارچ برگزار می‌شود.

به گزارش استار، نمایشگاه گردشگری مالزی با ۴۶ غرفه از همه ایالت ها و همچنین چندین فعالیت از جمله مسابقه و اجرای موسیقی در مرکز تجارت و نمایشگاه بین المللی مالزی (Mitec) کوالالامپور برگزار می شود.

مدیرکل گردشگری مالزی گفت: «امسال، گردشگری مالزی با موضوع «طبیعت و ماجراجویی» ارایه می شود و ما پیش‌بینی می‌کنیم که فروش ۱.۵ میلیون رینگیتی داشته باشیم زیرا این نمایشگاه فرصت‌های خوبی را برای مشتریان فراهم می‌کند تا بسته‌های تعطیلات و بلیط‌های ورودی پارک موضوعی را با قیمت‌های جذاب خریداری کنند. بازدیدکنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با خرید بسته های گردشگری به ارزش ۵۰۰ رینگیت و بالاتر، کالاهای Tourism Malaysia را دریافت کنند.

این نمایشگاه با کمپین ‘Inilah Masanya، Cuti-Cuti Malaysia’ هماهنگ است که مالزیایی ها را تشویق می کند تا به داخل کشور سفر کنند و از صنعت گردشگری داخلی حمایت کنند.

ورود به این نمایشگاه رایگان است و از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب به مدت سه روز جمعه تا یکشنبه باز است. خدمات شاتل به Mitec از KL Sentral و Sunway Putra Mall ارائه خواهد شد.

برای دریافت آخرین به‌روزرسانی‌ها، از وب‌سایت نمایشگاه، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام دیدن کنید یا در کانال‌های تلگرام جدید آن @MATTAHQ مشترک شوید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!