همسترها پسر عموی موش، در این سال جدید چینی مورد توجه قرار گرفتند

توریست مالزی – یک فروشنده پت شاپ، گفت که با نزدیک شدن به سال نو چینی، تعداد افرادی که همستر می خرند رو به افزایش است. به گزارش استار...
توریست مالزی – یک فروشنده پت شاپ، گفت که با نزدیک شدن به سال نو چینی، تعداد افرادی که همستر می خرند رو به افزایش است.

به گزارش استار مالزی، وی گفت، این فروشگاه در هفته گذشته حداقل شش همستر فروخته است، در حالی که در هفته های گذشته حدود دو یا سه مورد فروخته بود. همچنین بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همسترها در فروشگاه او متوقف می شوند.

وی گفت: ‘همسترها طی چند سال گذشته محبوبیت زیادی کسب کرده اند.’ برخلاف گربه ها و سگ ها همستر احتیاج به توجه زیادی ندارند. با این حال ، وی هشدار داد که صاحبان اولین بار باید قبل از نگهداری از حیوان خانگی، در مورد عادات و روشهای لازم برای مراقبت از همستر اطلاعات کسب کنند.

پیشگیری از ظلم به حیوانات (SPCA)
دکتر ادوین سینگ، از مردم خواست که قبل از تصمیم گیری در مورد مسئولیت مراقبت از حیوانات، اطمینان حاصل کنند. وی گفت : ‘در سال سگ، بسیاری از مردم سگ را به عنوان حیوانات خانگی پذیرفته یا خریداری کردند. ‘اما بعد از مدتی آنها را در خیابان رها کردند. ما امیدواریم این اتفاق دوباره نیفتد.

وی گفت: ‘کسانی که می خواهند همستر بگیرند باید واقعاً در مورد آن فکر کنند.’ مردم نباید فقط به خاطر اینکه سال موش است همستر بگیرند. ‘شما باید واقعاً از آن ها مراقبت کنید.’

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!