همه باید در مالزی واکسینه شوند، از جمله مهاجران غیرقانونی

توریست مالزی – خیری جمال الدین، وزیر هماهنگی برنامه ملی ایمن سازی Covid-19 (NIP) گفت که گفتگوها با وزارت کشور در مورد چگونگی برخورد با مهاجران غیرقانونی در کشور...
توریست مالزی – خیری جمال الدین، وزیر هماهنگی برنامه ملی ایمن سازی Covid-19 (NIP) گفت که گفتگوها با وزارت کشور در مورد چگونگی برخورد با مهاجران غیرقانونی در کشور ادامه دارد.

به گزارش نیواستریت تایمز، خیری در مورد نگرانی های مطرح شده از سوی چندین سازمان غیردولتی مبنی بر این که بازداشت گروهی مانع از مراجعه مهاجران غیرقانونی برای واکسیناسیون می شود ،افزود: ما در حال بحث در مورد این موضوع با وزارت کشور هستیم. تا آنجا که به من مربوط است، ما باید همه افراد را در مالزی واکسینه کنیم و مهاجران غیرقانونی نیز مشمول همین امر هستند.

گزارش شده است که وزیر کشور داتوک سری حمزه زین الدین مدافع برخورد قهرآمیز با مهاجران غیرقانونی است و معتقد است چنین عملیاتی به واکسیناسیون مهاجران غیرقانونی کمک می کند. حمزه گفته بود که اگر یورش ها و بازداشت ها انجام نشوند، مهاجران غیرقانونی واکسینه نخواهند شد. این اقدام آنها را قادر می سازد علاوه بر واکسینه شدن مدارک قانونی اقامت کسب کنند.

خیری قبلاً اطمینان داده بود که در صورت مراجعه مهاجران غیرقانونی برای واکسیناسیون آنان دستگیر یا اخراج نخواهند شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک + 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!