همه پارک ها و زمین های بازی شهرداری کوالالامپور تعطیل شد

توریست مالزی – کلیه پارک ها و زمین های بازی عمومی (DBKL) (شهرداری کوالالامپور) از روز چهارشنبه (۱۳ ژانویه) تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود. به گزارش استار، در...
توریست مالزی – کلیه پارک ها و زمین های بازی عمومی (DBKL) (شهرداری کوالالامپور) از روز چهارشنبه (۱۳ ژانویه) تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

به گزارش استار، در بیانیه DBKL گفته شد که این تعطیلی به دلیل مقررات منع آمد و شد اتخاذ شده است. برخی از پارک هایی که تعطیل می شوند شامل Taman Rimba Kiara, Taman Botani Perdana and Taman Metropolitan Kepong است. این تعلیق علی رغم اعلام دستور قبلی که به مردم اجازه دویدن یا دوچرخه سواری حداکثر در یک گروه دو نفره را می داد صادر شده است.

خیرالعزیر احمد، مدیر برنامه ریزی DBKL گفت که شهرداری نمی خواهد خطر ازدحام بیش از حد در پارک ها را داشته باشد. بر اساس تجربه قبلی، بسیاری از افراد هنگام بازگشایی پارک ها به روش عملیاتی استاندارد عمل نمی کنند. بنابر این فعالیت های دویدن در خارج و اطراف پارک های متعلق به شهرداری مجاز نیست.

در ماه می سال گذشته، DBKL مجبور شد Taman Tasik Titiwangsa را تعطیل کند، زیرا بازدیدکنندگان sop ها را رعایت نکرده و برای پیگ نیک و استفاده از وسایل بازی کودکان به پارک می رفتند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده + هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!